Enigma Enigma

Микола Мединський

2019-09-11 19:32:33 eye-2 2722   — comment 0

Леліймо мову


Запрошую до роздумів над другим розділом книги Діянь святих апостолів.

Основна подія на котрій концетрується вся увага, це День П'ятидесятниці, зшестя Святого Духу на апостолів у вигляді вогненних язиків.

Особлива увага приділяється першому видимому результату Зшестя Духа Святого на апостолів, вони стали розмовляти різними мовами.

-І з'явилися їм язики поділені, немов би огненні, та й на кожному з них по одному осів.
 Усі ж вони сповнились Духом Святим, і почали говорити іншими мовами, як їм Дух промовляти давав. (Дії.3-4)

Тож мова для людини зокрема, як і для народу загалом, має воїстино величезне, навіть сакральне значення, це свого роду благословення Боже.

Коли людство у своїй гордині намагається протиставити себе Творцеві, тим самим бунтуючи проти Господа, Бог призупиняє їхню саморуйнацію змішавши мови.
-Тож зійдімо, і змішаймо там їхні мови, щоб не розуміли вони мови один одного.(Бут.11.7.)

Коли ж через відкупительну жертву Спасителя відбувається акт примирення людини із Богом, Творець бажає ще тіснішого діалогу із людиною, щоб кожен народ спілкувався із Богом так, як дитина спілкується із батьком, щоб доступно і зрозуміло слухати Євангельську Науку, свідомо і від щирого серця у молитві прославляти Творця та спілкуватися із ним.
Важливим та основним чинником для цього є мова.
І саме цим Духовним Даром благословляє Господь людство через Зшестя Святого Духа на апостолів.
-А коли оцей гомін зчинився, зібралася безліч народу, та й диву далися, бо кожен із них тут почув, що вони розмовляли їхньою власною мовою!...(Дії.1.6 )

Людина не до кінця розуміє Промисел Духа Святого.

Як і тоді в час П'ятидесятниці присутні:-Усі ж побентежилися та дивувалися, та й казали один до одного: Хіба ж не галілеяни всі ці, що говорять?
 Як же кожен із нас чує свою власну мову, що ми в ній народились?
(Дії.1.7-8)

Так і в сьогоднішні дні Українське суспільство.
Адже часто можна почути:- А яка різниця на якій мові розмовляти, слухати радіо чи телебачення, чи викладати дітям у школах та інститутах, а чи вести державне діловодство загалом ?

Але ж таким чином ми не тільки ставимо під загрозу безпеку Української держави, толеруючи закладання фундаментальних засад "рузького міра" в Україні, в першу чергу ми нехтуємо дарунок Духа Святого, котрим під час П'ятидесятниці Господь благословив всі народи землі.

А якою страшною, лукаво-зловісною і Богохульною є позиція, котру вже століттями займає МОСКОВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ в Україні, називаючи Українську мову "неблагодатною", "богунеугодною", такою котру Бог "нечує", та і взагалі нав'язуючи Українському народові думку що рідною мовою молится це гріх.

Уявляєте, дарунок Духа Святого даний нам через апостолів в час П'ятидесятниці, московини називають "неблагодатним", і " богунеугодним".

Чи має право після такого ця структура називатися Церквою, особи що це чинять священиками, служителями Христа, та і кому служить дана структура загалом, вирішувати Вам.

Але єдине що можна сказати впевнено:- За цією їхньою позицією стоїть в першу чергу великий гріх і Богохульство, а метою, є використання московської церкви як відділу пропаганди кровавої, смертоносної російської імперії.

А ми наслідуючи святих апостолів, плекаймо у своєму серці щиру любов до Бога, братську любов до ближнього, та синівську любов до Матері України.

І зберігаймо, леліймо, розвиваймо Українську мову, бо це благословення і дарунок Божий.

СЛАВА ХРИСТУ- СЛАВА УКРАЇНІ !
капелан Микола Мединський.
02.08.2019.р.Б.здається

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma