Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2021-10-30 13:38:55 eye-2 4016   — comment 0

Ліки від COVID-19 - що таке Молнупіравір і коли він буде в Україні?

Компанія Merck Sharp & Dohme у співпраці з Ridgeback Biotherapeutics розробила та випробувала препарат Молнупіравір (Molnupiravir), якій вже голосно називають успішними ліками проти COVID-19. Згідно з заявою виробника препарат, що пройшов лабораторні та клінічні випробування на 775 пацієнтах, показуює значне зменшення випадків госпіталізації чи смерті пацієнтів з COVID-19.

Молнупіравір — це противірусний препарат, що запобігає середнім, тяжким та летальним захворюванням на COVID-19. За інструкцією ліки треба приймати двічі на день протягом п’яти днів, починаючи з п’ятого дня після появи симптомів, пише nachasi.

Дослідження показали, що ліки вдвічі зменшують шанс госпіталізації або смерті при захворюванні COVID-19. З 775 пацієнтів були такі результати:

  • госпіталізували 7,3% пацієнтів (натомість серед тих, хто приймав плацебо, таких виявилося 14,1%)
  • серед людей, що приймали молнупіравір, не було летальних випадків
  • двоє пацієнтів, які приймали плацебо, померли

Завдяки тому що перший виробник препарату Drug Innovation Ventures (DRIVE) ще до пандемії COVID-19 працювала над ліками проти високопатогенних коронавірусів, її розробка дуже швидко (за мірками традиційних досліджень) показала ефективність боротьби із коронавірусом COVID-19, грипом та навіть лихорадкою Ебола.

Але попри такі гарні результати  лікарі закликають вакцинуватись, щоб взагалі упередити захворювання, водночас ліки в Україні будуть доступні ще не скоро, до того ж негативні наслідки за п'ять днів хвороби це не те, що вам потрібно у житті.

У США вже 30 листопада Управління з продовольства і медикаментів обговорить запит на екстрене  використання цього препарату. Компанія-виробник Merck очікує схвалення дозволу до кінця року. Європейське агентство з лікарських засобів теж вже почало розглядати можливість дозволити використовувати молнупіравір. 

США вже завчасно закупили приблизно 1,7 мільйона упаковок на $1,2 мільярда. Південна Корея, Сінгапур та Австралія також уклали угоди про купівлю препарату. В Україні очікувати швидку появу цього препарату не варто - на сьогодні немає ніяких даних про те, що українські посадовці включені у боротьбу за найшвидші постачання цього препарату, а це означає, що все буде як завжди - ми будемо катастрофічно запізнюватись за цивілізованим світом.

====================

Віддячити мені за текст дуже просто - криптовалютою SSLX від Sl8. 

Що таке соцмережа Sl8:

Стаття на АIN 

Пост українською https://bit.ly/3Ao2m1K

Пост російською https://bit.ly/3i4u6l1

Як активувати криптогаманець Sl8 https://bit.ly/39oQikJ

Інвайт для реєстрації a1yN7z

https://sl8.online/invite/a1yN7z

Мій нік у Слейт skyokey

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma