Enigma Enigma

Сергiй Делін

2024-04-27 13:08:07 eye-2 4478   — comment 0

Лише два варіанти майбутнього

На очі в мережах у ці дні все більше трапляюся не кліпи поразок ворога а крики в порожнечу: чому все не так і хто в цьому винен (не ми звичайно).

З фронтів уже рік немає хороших новин. Це тривожна ситуація з можливими тривожними наслідками, але говорити ми про це будемо трохи пізніше - десь через місяць.

А сьогодні  поговоримо про викриття та крики в порожнечу. Так: вони в порожнечу. Ніхто не слухає і нічого не буде.

Вам також цікаво: для кого ріжуть правду-матку ці любителі справедливості? Для влади, щоб раптом усе стало як у Європах, по паличці? Невже, ось так і станеться?  Cамо собою, iз широкої кишені? А як ще? Де воно є, звідки його можна замовити, наволати та виторгувати?

Для Діда Мороза (якого, де)? Де замовляти вільну європейську націю, хто знає адресу?

Треба нагадати: oб'єктивно, варіантів лише два, як їх було ще сторіччя тому: або ми створюємо собі, з нуля, руками та головами, своїми, не владі і не чудових дідів десь у чудових просторах, нормальну сучасну європейську країну; або воювати Європу для якогось Х-ла.

Це все. Індивідуально, залишився ще один: злити кудись як-небудь тa забути про свою країну і можливість її майбутнього. Будувати своє, окреме та індивідуальне майбутнє. Втім, українці і так цим успішно займалися: чи не так? За тридцять років країни колишнього совка стали реальною Європою. В Україні виросли нові чудові палаци, а кому не вистачило на скромну садибу з озерцями хоча б виїхали на шашлики, разів сто чимдесять. Всe. Результат та час звіту. Cлoвa,  пальці, обіцянки та виправдання не приймаються.

Ну кому тут ще не дійшло, немає ясності: щоб побудувати націю, треба: голови; розуми; правильно підвішені руки; та здатність працювати разом: для спільного результату. Глотки, папери, виступи по телику, гучні обіцянки не додадуть у цій картині ні-чо-го. Подивилися навколо: там щось додано? Теорема і доказ.

Якщо не буде голів, рук і можливості працювати тa будувати разом свою націю, то шлях у майбутнє просто закриється. І ще раз. І не треба  тут бути Ейнштейнами. Так: це стосується постачання. І до мобілізації. І до всіх, і до будь-якого і кожного питання будівництва та захисту нації. Пересилати їх нема кому. Не-ма. Не існує воно у цієї реальності. І ще раз? Хто приймає замовлення на доставку націй під ключ?

Воно не працює? Або працює тільки як завжди, під себе і не для нації? Значить, треба зробити іншу: нову. Таку зробити та збудувати яка буде працювати, на 100 і 110 відсотків для нації та її перемоги. Так це складна робота. А де вона, гарантія та обіцянка що нація виходить та стається легко: одним гарним папірцем? Тільки подумаємо, логічно: які ще, інші варіанти? Де той Санта Клаус, до кого волати?

Знаєте шановні: все, кредит Часу може вийшов. Якщо ще є розум, воля і сили то час показувати результати. А бігати по колу волаючи та взиваючи в нікуди, розривати сорочки, потім у розчаруванні та втомі, все це вже було: і не раз, і не два. Нема кому пересилати відповідальність за свою націю, ці пантоміми нудні і нікому не цікаві в цьому світі, та  може й в інших. Час ви цим не здивуєте і не розчулите: у нього таких динозаврів скільки було.

Немає результатів, ну що ж, дякуємо за спробу. Наступний! Це вже зрозуміло?

Тільки два варіанти.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma