Enigma Enigma

Vadim Omelchenko

2020-06-23 08:58:51 eye-2 2495   — comment 0

Літак-дощовик та чергові обіцянки кримських окупантів забезпечити регіон водою

Глава окупаційної адміністрації Криму Сергій Аксьонов, відомий також як «Гоблін», заявив, що домовився із російським Гідрометцентром про направлення до анексованого півострова єдиного на всю «велику і могутню» «літака-дощовика». Про це він написав на своїй сторінці «ВКонтакте».

«Минулої п'ятниці відбулася розмова з представниками Федеральної служби по гідрометеорології та моніторингу навколишнього середовища, в результаті якої дійшли домовленості щодо розміщення на території Республіки Крим єдиного в своєму роді повітряного судна, яке створено спеціально для збільшення кількості опадів. Потенційно використання цього літака дозволить збільшити обсяг опадів з уже сформованих хмар на 30 відсотків, при цьому не завдаючи ніякої шкоди екології», - написав «Гоблін».

Крім цього, він запевнив жителів Криму, що «влада» продовжує (вже шостий рік поспіль) робити все, аби забезпечити півострів водою (звичайно ж не з бандерівської України).

«Повністю закрити потребу стане можливо після затвердження заходів по перекиданню води з Тайганського водосховища потужністю в 60 тисяч кубометрів води на добу», - стверджує Сергій Аксьонов.

У свою чергу, 12 березня цього року голова підконтрольного Росії уряду Криму Юрій Гоцанюк повідомив про 50%-ві втрати питної води на півострові через зношеність водопровідних мереж.

Так, за останніми даними Держкомводгоспу підконтрольного Росії уряду Криму, загальна наповнюваність кримських водосховищ за останній місяць знизилася на 7,1 млн кубометрів.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma