Enigma Enigma

Олекса Доніч

2022-05-30 20:36:56 eye-2 3484   — comment 0

Лондон-Варшава-Київ last but not least


"Відсутність київського гостя виявила напругу між Україною та деякими з основних країн ЄС. Саме в цей простір намагається вставити себе Борис Джонсон з ініціативою, яка прагне зруйнувати карти в Європі: англійський прем'єр пропонує нову систему політичних, економічних і військових союзів , альтернативну ЄС, яка збирає країни, об’єднані недовірою до Брюсселя, а також до відповіді Німеччини на військову агресію Росії.

Борис Джонсон плете свою павутину вже більше місяця, за словами деяких людей, знайомих з переговорами та присутніх сьогодні на Всесвітньому економічному форумі в Давосі. Свою ідею прем’єр-міністр вперше представив Володимиру Зеленському, коли президент України 9 квітня вітав його у Києві.

Модель Європейської Співдружності, яку має на увазі Борис Джонсон, матиме Велику Британію як лідера та включатиме, крім України, Польщу, Естонію, Латвію та Литву , а також потенційно Туреччину пізніше. З моменту візиту прем'єр-міністра  до Києва переговори тривали, і британське залицяння до України стає дедалі гострішим і детальнішим."

Судячи з усього, Борис Джонсон вирішив, що нарешті знайшов справжніх буйних і можна підіймати чорний прапор та йти грабувати "гишпанські" галеони з "чорним золотом". Fair winds and following seas! 

Are you on board, guys?

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma