Enigma Enigma

Mason Lemberg

2019-11-28 11:36:44 eye-2 3422   — comment 0

Люди з "росією в серці" взяли реванш і привели до влади свого побратима, який світоглядно був і є їх уособленням у всьому.

В контексті обшуків в Марусі Звіробій, в контексті прослушок труби, в контексті посадок Марченка і піратів, в контексті звільнення вати і беркутів з тюрми...

... вибачаюся, що без істерик і емоцій, але мушу це сказати.

Минулі 5 років ми боролися з росією.

Але росія вона те тільки та, яка під трохколірними шматами захоплювала Крим і Донбас.
росія вона була і в інших проявах, в світогляді, в підходах і цілком мило собі уживалася в поведінці великої кількості чиновників і громадян, яким росія була і є ближче.
Наприклад? Наприклад, у виливанні сцяків з вікон. В даному випадку, йде мова про образні речі, хоч в росії практикується і буквальне виконання цієї процедури.
Що саме маю на увазі? Вперше Україна, навіть не мріючи про це, здобула безвіз. Що взамін отримала влада, яка його виборола від людей з російщеним світоглядом? - Правильно, вони почали на безвіз виливати сцяки з вікон: почали хейтити Пороха, що пізно, що безвіз не такий, почали повторювати висери "старших братів" про туалети в Польщі і таке інше. Причому багато з них скористалися з безвізу.
Чи ті ж самі дороги. Будують дорогу, але люди з росією в серці повторюють за "старшими братами" про відкриття дорожного знаку.
Але багатошарові стандарти (корупційне мислення), постійна брехня - це також росія. путін не те ж саме робить на світовій арені?

В чиновників була своя росія. Боротьба за можливість порєшати, боротьба за відкати і місце під сонцем. Для цього вони лягають під будь-яку владу і роблять все що вона хоче.
Це і була фатальна помилка Порошенка, історія з райніним тому черговий доказ.
Замість того, щоб хоча б звернути увагу на критику здорової частини суспільства, яка боролася з росією, Порошенко закрився в манямірку, який йому сплели люди з "росією в серці", шляхом неприкритого блюдолизтва.

Але я не про Порошенка.
Я про систему. Люди з "росією в серці" чиновники з "росією в серці" взяли реванш і привели до влади свого побратима, який світоглядно був і є їх уособленням у всьому.

І що ці люди, ці чиновники можуть запропонувати суспільству? Правильно! - Нову росію!
Любити валодю!
Оподаткувати пости в інтернеті
Посадити Марусю мало чи не за лайк поста проти валоді.
Все, більше нічого вони не можуть запропонувати.
Тому я не згоден з тим, що ми скотилися в росію. Нам, люди з "росією в серці" пропонують росію, бо більше нічого іншого запропонувати не можуть.
А чи приймемо це суспільство - це ми ще побачимо.

До чого це я веду? - Перестаньте істерити, кричати про НКВД. Їм до НКВД як до Марса рачки. Чи раком.
Але кожен, хто бореться за Україну має бути готовий до переслідування, бо більше нічого як сліпе виконання забаганок влади чиновники-малороси не можуть їй запропонувати.

Тільки от одна біда в тій всій системі є для влади.
Ця вся хитровиєбана конструкція тримається на курячих ножках і завтра ж буде служити новим господарям проти вас. Я не впевнений, що тим господарем не буде медведчук, адже ви довбойоби впустите в Україну тисячі амністованих деенерівців, щоб вас скидали, але вам точно буде зле.

В будь-якому випадку, Україна не росія, а вичурні конструкції (такі дії як сьоогоднішня роблять їх ще більш вичурнішими) з пузатими ненажерливими бенефіціарами, на курячих ножках довго не встоять.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma