Enigma Enigma

Олена Добровольська

2019-10-08 09:20:24 eye-2 3115   — comment 1

Плювати вони хотіли на мирні протести, бо у них своє кіно і вони впевнені що їх чекає хеппі енд.

Значить дивіться яка фігня.
Якщо ми згадаємо 24 серпня, коли десятки тисяч людей вийшли на марш Захисників, квартальна помийка трохи припухла, потім перевела подих, а далі.... ну ви і самі бачите що далі.
Тепер вчорашні протести. По всіх містах України люди вийшли на площі щоб висловити свій протест проти капітуляції. Вчорашній день неймовірно підпалив дупи найупоротішим адептам чинної влади. Клімактеричні баби незалежно від статі верещать в коментарях і всіх посилають на фронт. Але мабуть самі вже зібрали речі щоб пожити в Золотому і трохи відпочити на курорті.
Що робить влада наступного дня?
Відкладає відведення військ у часі щоб збити градус. Закриває Пашинського щоб змістити акценти (це майже як Том Круз, тільки краще). А далі випускають в простір спікерів, яким вже пофіг що говорити, бо сором все одно вже проміняли на булочку. Всі ці підари, бо іншого визначення у мене для них немає, трусять в медіа про те, як раша виконає всі зобов'язання і кокококо. Я зараз можу нагадати чим скінчились домовленості в Іловайську, але будьте впевнені, вони все знають і розуміють і свідомо штовхають державу в піздоріз і вважають що їм зійде з рук. Саме так вони і вважають, не сумнівайтесь, судячи з сьогоднішнього дня.
Наступне. Вчора я писала, що методички щодо місцевих мешканців територій які збираються зробити сірою зоною, поки що немає. Але сьогодні вони завзято взялись її створювати.
Люди, ви коли пишете пости про статистику голосування на виборах в тих населених пунктах, мовляв так їм і треба, я хз кому ви цим хочете допомогти.
До місцевих відправилась висока делегація типу поспілкуватись на тему гарантій безпеки і опля - всьо, вже всі за пару годин повірили що їм нічого не загрожує. Тобто буде приблизно так:

- альо, поліція? Тут до мене в хату сєпарська дрг вломилась, зробіть щось!
-а ви завтра приходьте і заяву напишіть, а ми розберемся! Вєрьтє нам!

Або так:

- альо, поліція? Виїзжайте, у мене сєпари в хаті дочку гвалтують!
- та у нас на бензин немає, кончився, грошей дасте?

Ну і нагадую, хто здавав сепарам міста та населені пункти під час "руської весни" у 2014. Забули?

Резюме. Їм конче потрібно втілити в життя всю цю срань, бо обіцянки вже дали і квитки на шоу продані та й перед владіміромвладіміровічєм якось невдобно. І як би хто зараз до синьки не верещав про папередників, робить це все зараз саме зєлєнскій.
І так, плювати вони хотіли на мирні протести, бо у них своє кіно і вони впевнені що їх чекає хеппі енд. Хоча вангую що це буде просто Ze (the) end, без happy.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma