Enigma Enigma

Ігор Бондар-Терещенко

2021-12-21 08:48:00 eye-2 3944   — comment 0

Малюк і каса

 

...Питання ці надзвичайно важливі. Коли розпочинати розмовляти з дітьми про гроші? Як краще давати кишенькові гроші? Як пояснити, що таке сімейний бюджет? Скільки і куди потрібно відкладати для якісної освіти? Як виховати свою дитину фінансово успішною? Ну, й щоб це було корисно і весело, як у мультику "Малюк і Карлсон", де добрі справи (не кажучи вже про саму дитину) все-таки оцінюють.

Загалом у книжці зібрано головне з досвіду провідних західних фахівців, а також із десятків статей щодо фінансової грамотності. Автор наводить адаптовані ігрові вправи та історії, якими можуть скористатися українські батьки. «Книжка «Малюк та Бюджет» увібрала головне з прочитаних сімох книжок західних авторів, а також із десятків статей, - зауважує автор. - Це адаптація ігрових вправ та історій для українських батьків. Адже у нас фея не кладе гроші під подушку за молочні зуби. Студенти не беруть кредиту банку на вищу освіту. Підлітки рідко коли купують своє перше авто у шістнадцять літ.

Таким чином, «Малюк та Бюджет» - це огляд мультиків, фільмів, семінарів, курсів, книжок, вебінарів на тему дитячих фінансів і підприємництва. Зрештою, це інтерв'ю з українськими батьками різного достатку. Їх об'єднав позитивний досвід у навчанні власних дітей і готовність його оприлюднити. Книжка якісно вплине на ваші розмови з дітьми про гроші Якщо ви діятимете мудро, то ваша дитина свідомо й уміло управлятиме своїм бюджетом протягом усього життя».

 

Любомир Остапів. Малюк та бюджет. Як українським батькам виховати фінансово успішних дітей. – К.: Yakaboo Publishing, 2021

 

 

 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma