Enigma Enigma

Alex Tkach

2019-11-23 22:09:02 eye-2 491   — comment 13

Мама мила раму

Не пишіть складними реченнями, бо вас не зрозуміють!

На жаль, таке вже сталося. Маємо результати темної освіти. Люди просто не розуміють складних речень і спотикаються через дієприслівникові звороти. На початку минулого століття на вечірніх робфаках неписьменних дядьків і тіточок навчали читати й писати речення на подобу: "Мама мила раму". На початку нинішнього століття, схоже, мамі прийдеться знову мити раму.

Наводжу приклад (один з багатьох). Жінка (чи дівчина) читає написане мною речення, в якому я нагадую, що пані Фаріон (разом із паном Тягнибоком) підтримали на виборах Зе-команду, тобто зло, в її боротьбі проти Порошенка, – читає й робить висновок, що я засуджую Порошенка, та пише в'їдливий коментар на мою адресу. Щоб вона зрозуміла, мені, мабуть, треба було писати десь так:

Зеленський – поганий.
Порошенко – хороший.
Фаріон – лицемірка.

Нижче наведено фрагмент коментарів на You Tube каналі "Відповіді Ірини Фаріон на питання глядачів: про Зеленського, Путіна, українців і те, що об’єднує".

Наталія Лисенко 

Істинна правда. Зло треба лише знищити.

......................................................................

Alex Tkach

Але спочатку зло привели до влади, підтримавши у боротьбі проти Порошенка, а тепер нам кажуть: можете зло знищити.

 

Antonina Yamshukova

@Alex Tkach я бачу що ти вже людина похилого віку і виховувався у совку і маєш мислення совка. Я згодна з тим що Порошенко багато чого не зробив, але він на сьогодні найкращий гетьман України.

 

Alex Tkach

Antonina Yamshukova Речення, що я написав, виявилося занадто складним для вас. Якщо не секрет, Ви в якому зараз класі навчаєтесь?

Ці коментарі чиясь дбайлива рука вже прибрала. 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma