Enigma Enigma

dvornik_patriot

2019-10-29 05:24:54 eye-2 143   — comment 0

маразм крепчал і

тапки наші бистрі. Уряд посилив безпеку. На Азові. Губами. 

А тим часом, ,наші війська, з усіма фортифікаційними спорудами, на усій ділянці фронту ,мають знятись та впродовж трьох днів відійти. Вглиб території на два кілометри. Всі чотириста кілометрів фронту! 

Вдумайтесь в ці слова. В ці два факти. Уряд доповідає. Він посилив безпеку на Азовському фронті.

(цитата) 

 

Про це повідомляє пресслужба уряду. "Уряд, зокрема, посилив безпеку мореплавства в акваторії Азовського моря, для цього включив прилеглі до морського порту м. Маріуполя території до водного простору, щодо яких вживаються заходи безпеки відповідно до Кодексу торговельного мореплавства", - йдеться в повідомленні.

Круто!

Далі. За місяць треба зміститись на два кілометри вздовж лінії розмежування. На місці остануться (без украплень!) - Нацгвардія та поліція.

Тобто ми повинні пустити в сіру зону поліціантські патрулі та нацгвардійців,що воюють з росією, на заклання, без захисту,зовсім бо з бокі ЛДНР все останеться так як і було а з нашого боку - одні патрулі. В сірій зоні. Зимою.

Ви таке уявляєте? Я ні. 

Це або розіграш,тобто гра в кишки-мишки,тобто морочать голову кремлю, або лютий стьоб ,того ж кремля,нашіми КВНщиками, або кремляді зовсім дурні що цього не розуміють. 

Якщо так то стає зрозумілим цирк що влаштував охвіст перзидента ,з перемовинами в Золотому. Мовляв,дивіться ,люди, ми ,тобто влада, за те щоб відійти, і навіть циркуляр по фронту запустили про відвід, але якійсь хлопці проти тому ми не будемо.

Можливо це і так... А якщо НЕ так? В Станиці вже відвели. Але то одна лишень крапка на карті а не лінія в 400 км. Де зимувать??? Як? В полі? 

А як себе ,зараз, почувають бійці що сидять в окопах та облаштованих бліндажах? Як там з патріотизмом та бойовим духом ,при таких планах? Хтось про це подумав? 

А як простим людям? А як тим бути тридцьятьом населеним пунктам що залишуть в Сірій Зоні? 

А як себе почувають нацгвардійці та полісмени,при таких планах. Це семе їх кидають патрулювати степи та ліси ,без близької армії. 

Тобто ворожа ДРГ,просто бере та ловить любого,разом з автомобілем ,та вивозить на свою територію? 

І це я не зраду розганяю. Я просто хочу зрозуміти наслідки та плани військових керівників. Де це все можна почути? 

Як на мене - це глум над самими себе. Це колотнеча в ВСУ,Нацгвардії та Нацполіції. Це зневіра та моральне виснаження.

Напередодні Нового Року,нам влаштують зміни. Але цього не станеться. Бо стріляти не перестануть. Навіщо ж переставати стріляти,якщо таке планується? Треба стріляти. З обох боків.

І до речі. Байки Зелі про те що він втомився від СМС про вбитих,нівелюються статистикою про смерті на автошляхах України, які підпорядковані йому. Так ось. Статистика ,в рази , вища ніж на фронті. Думай-те! Бля.

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma