Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2021-11-14 09:41:56 eye-2 3540   — comment 0

Мати Ілона Маска відвідала Київ

Модель, письменниця та мати Ілона Маска Мей Маск відвідала Київ. У столиці вона презентувала книгу, в якій розповідає історію свого життя.

Книга називається «Жінка, яка має план. Життя, повне пригод, краси та успіху». Вона вийшла у 2019 році. У ній жінка розповідає, як у 31-річному віці опинилася у скрутному становищі та була змушена багато працювати, ставши матір'ю-одиначкою. Також Мей Маск там пише про свою боротьбу із зайвою вагою, роботу plus-size-моделлю та боротьбою з різноманітними труднощами у модельному бізнесі.

Коментуючи подробиці зі своєї книги, які часом дуже відверті та особисті, Мей розповіла, що таким було побажання її агента: для того, щоб книга вийшла чесною і чіпляючою, потрібно відверто розповісти про своє життя, навіть найскладніші її хвилини, і про викладені уроки. "Навіть мої діти сказали - ти маєш розповісти про боротьбу. Адже жінкам це необхідно! І книга саме про це - як важливо не здаватися. І коли у жінки є план, вона вийде з будь-якої ситуації! - розповіла Мей.

Найважче їй було писати про своє заміжжя. Про жах її подружнього життя, зізнається Мей, не знали навіть найближчі родичі. Але коли вони прочитали це в книзі і запитали, чому вона так довго мовчала і не просила допомоги, Мей відповіла, що не хотіла, щоб інші люди несли відповідальність за вибір, який вона зробила.

Крім відомих на весь світ дітей - Ілона, Кімберлі та Тоскі, Мей має 12 онуків. І Мей зовсім не соромиться, коли її називають бабусею. Адже, на її думку, саме такими мають бути бабусі – стильними, розумними, перебувати у постійному русі та вчитися.

Ну і ще одна чудова новина для шанувальниць Мей Маск: вона не виключає, що "Жінка, яка має план…" не стане її останньою книгою. У планах – нові.

====================

Віддячити мені за текст дуже просто - криптовалютою SSLX від Sl8.

Що таке соцмережа Sl8:

Стаття на АIN 

Пост українською https://bit.ly/3Ao2m1K

Пост російською https://bit.ly/3i4u6l1

Як активувати криптогаманець Sl8 https://bit.ly/39oQikJ

Інвайт для реєстрації a1yN7z

https://sl8.online/invite/a1yN7z

Мій нік у Слейт skyokey

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma