Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2019-10-25 11:01:12 eye-2 2501   — comment 0

МАУ скорочує кількість напрямків польотів та вимагає пільг

Авіакомпанія Коломойського оголосила про скорочення деяких напрямків польотів у зв'язку з збитковістю. МАУ бідкається, що  через необхідність обльоту зони бойових дій і території країни-агресора вона втрачає гроші. І в зв'язку з цим вимагає пільг. 

МАУ припинить виконання рейсів в Амман, Мінськ і Ригу, призупинить сполучення між Києвом і Пекіном."Такі зміни вступлять в силу з 16 листопада і будуть діяти аж до вироблення урядом України ефективного рішення по створенню рівних конкурентних умов для українських та іноземних перевізників при виконанні рейсів з обльотом території Російської Федерації", - заявляє авіакомпанія.

Нагадаю, що авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" закінчила 2018 рік з чистим збитком 2,7 млрд грн, що в 8,9 рази перевищує показник 2017. ДО того ж, борг МАУ перед держпідприємством "Міжнародний аеропорт" Бориспіль "становить близько 300 млн грн. Крім того, авіакомпанія має заборгованість перед Державіаслужбою, яку оскаржує в судах.

Як ми бачимо "геніальність" Коломойського-бізнесмена закінчується тоді, коли закінчується його монопольне становище. Однак сьогодні, як ми бачимо, олігарх може не турбуватися про бізнесову безпорадність свою, та менеджменту своїх компаній, адже він вже все порішав, зробивши президентом коміка.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma