Enigma Enigma

BlackPR

2019-10-10 11:57:28 eye-2 3146   — comment 2

Мавпочка, столовка та локшина на вуха

Подивився так звану "прес-конференцію" з якоїсь столовки. Дуже дивно, що не під ларьком з шаурмой. Або в громадському сральнику - це взагалі було би прикольно та круто - крайньою мірою пердіння не так заважало би, як той безперервний шум чи то від витяжки (бо воно сиділо та бздєло), чи то просто щоби неможливо було уважно слухати оту хєрню, що воно несло.

Блогер з ніком Nick Bombardi​ висказався з того приводу, як воно себе поводило (нервово хлюпаючи водичку, бо сушить): "Ох блин и мимика...как у несчастной ручной мартышки с которой фотографируются на Крещатике"

В цілому з блогером я згодний. Єдине що - нещасна мавпа на Хресті поводить себе більш людяно та природньо, аніж ота обдовбана ЗЕлена істотка.

Наразі воно гордо заявило, що не може рубати руки, бо це не входить до функцій президента (але Пороха звинувачувало саме в тому, що той рук не рубав). Було б цікаво подивитися, як ЗЄлюпа спочатку рубає ручьонкі прямо на прилавку Богдану, потім Разумкову, а потім і собі - за вкрадені офшорами гроші.

Ну і можна додати ще одне:
Мабуть, це самий вдалий жарт ЗЄлюпи за останні кілька років - зібрати журнашлюшок там, де масово жеруть лапшу та іншу "мівіну" (хоча ЗЄлюпі ближчий "доширак").

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma