Enigma Enigma

DEM SOKYRA

2019-09-13 14:00:44 eye-2 3001   — comment 0

#Max_Pain трошки про митну справу ч.4 ще не GAME OVER

Ми боремося за український бізнес. Ми боремося за іноземні інвестиції. Зрештою, ми боремося за ваші інтереси. І от як ми, “Демократична Сокира”, це робимо.

Підсумуємо ж наш цикл #max_pain, в якому ми розповіли вам, як співробітники державних органів абсолютно законно крадуть продукцію на митниці.

В історії протистояння ТОВ «Глобал Тобако Інтернейшнл» — компанії з українськими та іноземними інвестиціями — та українського чиновництва в особі СБУ, прокуратури та суду, поки виграють, як ви здогадалися, поганці. Вилучені в компанії як “такі, що не відповідають стандартам” сигарети типу знищені, а насправді — реалізуються десь на “Сьомому кілометрі”. Фірмі завдано збитків на 10 млн гривень, не враховуючи того, скільки грошей було витрачено на адвокатів, і скільки нервів — на процес. Плюс неодержаний прибуток, плюс зірвані контракти і багато інших радощів ведення бізнесу в Україні.

І це тільки одна історія однієї компанії. Уявити, скільки таких — аж мурашки по шкірі.

У нас є два шляхи боротьби. Перший вже запущений — кримінальна справа в НАБУ. А надалі процеси в міжнародних судах.

Другий — це розголос. Як серед вас, так і серед відповідальних осіб. Так, ми не тільки повідомили про те, що відбулося, новому очільнику митниці Максу Нефьодову, але й зробили чотири гарні фотожаби з його обличчям, щоб він точно зрадів, звернув увагу та переміг ці схеми у славу Святої Терри.

Шлях третій поки не розкриємо, тому що цією дорогою ніхто ще не ходив. Якщо цей процес буде вдалим, це буде не просто сюрприз, а й такий гучний юридичний стартап, що нам позаздрить сам Сол, який better call. І головне, ми зможемо раз і назавжди закрити цю тему, або зробити її настільки токсичною для поганців в мантіях та погонах, що вони просто перестануть нею користуватися. Впевнений, що знайдуть іншу, або придумають нову.

А сіль цієї історії в тому, що коли інвестор виграє процес — а я хочу, щоб він виграв, і докладу максимум зусиль для цього — всю суму компенсацій виплатить держава Україна. Як не сумно, але виходить, що одні грабують і жирують, купуючи собі і своїм родинам машини, квартири та комфортне життя, порушуючи закон. А ми з вами платимо за це грошима з бюджету, який наповнюється, як ви пам'ятаєте, нашими ж податками.

Радник “Демократичної Сокири” Максим Діжечко.

Р.S. Невелика ремарка. Ми тут зробили запит в Держпродспоживслужбу, про питання, скільки вони видали подібних листів щастя, за якими потім нібито знищується товар. Так ось:за 2018 та 2019 роки, ця служба видала СБУ та Органам прокуратури 63 листи щастя.(посилання на лист https://u.to/jLxOFg


 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma