Enigma Enigma

Олена Добровольська

2019-12-28 07:25:38 eye-2 4389   — comment 4

Мене не покидає відчуття, що зєлєнскій перетворив обмін на торгівлю людьми і державними кордонами заради піару і його грьобаних рейтингів.

Фейсбук нагадав, що в передноворічні дні ще при попередній владі був великий обмін полоненими. Але я клянусь, жодного разу до цих блядських виборів у мене не було сумнівів чи питань щодо обмінів.
Не було навіть і тіні думки, що тут можуть бути сумніви.
А тепер - як би це правильно сформулювати.
У мене є близькі друзі, які пережили полон - не день, не два і навіть не місяць. І ще коли обмінювали моряків і стало ясно, що зєлі було похер що обіцяти аби зробити з цього піар акцію, я спитала їх - якби ви знали, що за ваше повернення злили якийсь державний інтерес, пішли на неприпустиму поступку, як би ви до цього поставились? І жодної схвальної відповіді я не почула.
У цих теперішніх обмінах є суттєві нюанси, які неможливо оминути і не усвідомлювати чого це коштуватиме в майбутньому.
Обмінний фонд не поповнюється. І тому вони вирішили що можна видавати злочинців, що мають громадянство України. Звісно, хтось може сказати - і хрін з ними, вони ненавидять українців і хай собі шурують запорєбрік жерти олів'є якщо така ціна за чиєсь врятоване життя. Тим не менш, прецедент створений при минулому обміні, коли рашці віддали Цемаха дуже поганий. Нагадаю - Цемах має громадянство України і щоб його притягнути на підконтрольні території одного розвідника поклали в землю, інший розвідник залишився інвалідом.

Сьогодні на хвилі піару щоб заткнути хомячків і відволікти їхню увагу від апокаліпсису з бюджетом віддають стрілків майдану під радісні вскукарєкі портнова. А завтра так само, саме громадян України, ніде не натисне видати на запит ФСБ - тих самих націоналістів, ветеранів і так далі.

Я вже не кажу про закреслену справу розстрілів на Майдані. Колись під час виборів дехто верещав не своїм голосом як вони "ні прастят" попередникам злитої справи Майдану і рвали на собі послєдню футболку. А тепер нічо, тепер можна і футболочка ціла і лайна на адвоката Закревську можна накинути.
Друга історія з цим обміном і попереднім також - жодного слова про політв'язнів кримських татар. Ця кончена шобла покидьків взагалі оминає тему Криму і незручних для путіна питань. Ну тобто немає ніяких кримських татар і обшуків і арештів і переслідування немає, у зєлі язик в дупі.

І ще одне - дуже цікаво, кого саме віддадуть.
Але ж для зєліного електорату головне інше - лити на його сторінці фальшиві крокодилячі сльози - мовляв головне що наших повернули, хоча насправді чхати вони хотіли на все окрім свого холодильника. І не дай Боже тим кого повернуть сфоткатись з Порохом - проклянуть і бажатимуть смерті так само, як і морякам і Павлу Грибу за його участь в акціях проти капітуляції.

Одним словом, мене не покидає відчуття, що зєлєнскій перетворив обмін на торгівлю людьми і державними кордонами заради піару і його грьобаних рейтингів.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma