Enigma Enigma

dvornik_patriot

2019-11-23 06:20:11 eye-2 96   — comment 2

мене запитали

Як перемогти росію? Відповів. Копію даю тут. З допису. Розумом. На питання - як перемогти росію- чи капітуляцією чи нєстрєлянієм чи горілкою з салом, відповідаю, - розумом. далі -копія. не редагована

--------------- Ато ви не знаєте... Ласкою. Війна за ради війни ще нікого не приводила до перемоги. Насамперед ,треба брати приклад з США. Якщо вони наші партнери та спонсори. Але не в усьому,звісно. Враховуючи наша , з рф , стосунки. Отже. Як веде себе США зі своїм ворогом?

А в них нема ворогів. Є - інтереси. Наприклад- США, впроваджують демократію в усьому світі. Це всі знають. Росія теж , щось там впроваджує. Протистоїть "американській гегемонії". Конкурують жорстко. Але гібридно. СРСР вів себе так само. Наприклад. СРСР був ворогом західному блоку. Але плідно працював з місцевим населенням США та по усьому світі. Головною ціллю СРСР, в світі , були болючі точки капіталізму. Расизм, конкуренція тощо.

Особливо старалися з негритянським населенням США та емігрантами. Хто не пам'ятає- рупори Свободи, США та СРСР працювали на всю потужність. Я особисто ще застав глушилки ,націлені на Європу, в нас. Це теж бойова техніка. Я слухав , ночами , Радіо Свободу, про Сахарова тощо. Воно весь час кудись упливало та тонуло в какофонії.

Те ж саме відбувається і зараз. На радіо та інтернеті. США займались та займаються різною пропагандою, лагідного штибу. Якісні російськомовні радіопередачі, йдуть щодня. На Свободі. Зараз і відео. Супутник та інтернет. Все актуальніше ніж ніколи.

Що робити нам та навіщо США так поводяться. Перша заповідь війни - внеси зневіру в ряди супротивника. Нейтральних ,схили на свй бік, ворога підкупи, збентеж тощо. Прихильників - підтримай та приверни до себе. Тобто йде боротьба за душі населення країни, влада , якої, вороже до тебе налаштована.

Кремль працює так само. По усьому світі. Особливо в ЕС та в США. Так, тільки в Німетчині , працюють десь з два десятки російськомовних телеканали. Читав що на пропаганду "руського міра" кремль витрачає десь з мільярд доларів на рік. Це і радіопередачі, і інтернет, і пропаганда , і підкуп, і передавачі та купа ще чогось. Нам, як воюючої країні, воювати однією зброєю та фігою , в кармані , не годиться.

Бо основна боротьба йде за душі населення ворога. Ше гітлер сипав листівки на окопи совєтів, з пропозиціями-нагодувати та зігріти. Тому і нам не можна жити одними прокльонами та погрозами. Взагалі, хто не зна, погроза це понт слабака. Прокльони теж. Невиконані погрози це - підрив авторитету.

Ви, колись , чули погрози блоку НАТО - росії? Ні. І не почуєте. В них, офіційно, нема намірів когось , взагалі , завойовувати. Це кремль верещить , про це. Тому і нам не личить вести себе агресивно. Але потрібно вести себе міцно та дружелюбно. Активно захищаючи свою територію. Наш головний ворог не російський народ. А кремль. В якому засів - ворог РОСІЙСЬКОГО народу - путін.

Росіяни, мають допомогти - НАМ, прогнати путіна з кремля, щоб між нашими народами повернулася дружба. Як колись , увесь світ, прогнав - Гітлера з Бундестагу та почав дружити з Німеччиною.

Якщо щось не можна перемогти , його треба очолити. Тобто , в кремлі, мають стати такі зміни, які будуть нам на користь. Це головна мета. Захід виграв , в СРСР, війну не ядерною і не іншою зброєю. А - змінив мізки ворога на такі що стали йому союзниками. СРСР рухнув зсередини як гнила диня. Народ росії та і усіх інших республік СРСР , зараз носять джинсу, читають реп та ведуть повністю ,західний штиб життя.

Оце і є безкровна перемога. Коли росіяни одягнуть вишиванки - ми і переможемо. Хоча, я розумію, багато кому хочеться знищити ворога фізично та попісяти на його могилу. Але це не красиво.

Комусь хочеться щоб народи росії та України воювали одне з одним до останньго українця, щоб приїхати сюди на нашу землю , жити замість нас, заключивши мир з рештками росії. Було в історії і таке.

Нагадаю про вірмен. Росія, за царя, спровокувала етнічні чистки арменів в туреччині, щоб , потім, на тих землях поседити донських козаків. На землі армен. Тим самим поширивши свої простори, після турецько-арменської різні. Не факт що є народи які , теж, прагнуть, винищити нас, разом з росіянами, та самим тут оселитися, не проливши ні краплі крові. Але це не раз бувало в світовій історії.

Тому, не короткозорість а геостратегія, перемагає, в кінечному результаті. Як світ переміг Гітлера. Німетчина втратила все. А мала усю Європу та шмат Африки.

Перемагає не фізична сила а сила розуму.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma