Enigma Enigma

Kevin Harris

2022-06-23 18:35:21 eye-2 4596   — comment 0

Відеозвернення під дулом автомата - фундамент орківської пропаганди

Весь фундамент орківськоі пропаганди тримається на трьох основних стовпах: масштабованій безглузній брехні, залякуванні і добиванні тих, хто ще має власну думку та позицію, а ще публічному каятті «внєзапно прозрівших». Весь цей продукт пропаганди загарбники з 3 березня - дня захоплення Енергодара і до нині, штампують швидко, як на конвеєрі. Під дулами автоматів, тижнями і місяцями у катівнях, під загрозою знищення близьких та рідних людина зізнається в чому завгодно. Від вбивства Кеннеді до участі в «неонацистських формуваннях» та зберіганні під власною подушкою РПГ.
На жаль, саме це вже тривалий час відбувається в місті енергетиків. Ми бачимо як катують, ламають та знущаються над людьми.
Сьогодні орки виклали чергове таке «зізнання» від заступника начальника УРЗМІ, депутата міської ради Андрія Туза. «Зізнання», яке він читає з папірця, шкутильгаючи вулицею під конвоєм орків. А ще є друковане «інтерв’ю»з ним же, яке більше схоже на протокол допиту.
Таких «покаянь» окупанти вже випустили в ефір немало, щоб дезорієнтувати українців. Під іх безжальні жернова потрапили начальник пожежно-рятівного загону Віталій Троян, депутат міської ради Андрій Джунь та інші енергодарці. Які теж «зізнавалися». Але будь-яка мисляча людина бачить ціну цим «зізнанням», розуміючи, яким чином вони були отримані.
Останнє, що варто зараз робити - швидко вішати ярлики на людей. Адже саме на це розраховує ворог. Це і є головна мета таких відео. Оцінка кожного вчинку кожної людини обов’язково буде дана. Але з холодною головою. По закону і по совісті.

Джерело

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma