Enigma Enigma

Ігор Савчук

2020-06-22 08:49:13 eye-2 2951   — comment 0

Ми просто spyzdymo ваші гроші

 

Рішення про призначення Тищенко керівником Київської міської парторганізації під час конференції міського партійного осередку взяли члени партійної організації. Його кандидатуру також затвердила Вища рада партії. Таке ж рішення стосовно Дубинського прийняли члени обласної парторганізації, йдеться на сайті партії.

Обидва нардепа неодноразово потрапляли в скандали. Наприклад, під час карантину продовжував працювати ресторан Тищенко.

Про кримінальне минуле Тищенко, про його зв’язки з екс-мером Києва Леонідом Черновецьким і його "молодою командою" та іншими корумпованими діячами які збирались під час карантину в його ресторані «Велюр».

Також багато хто пам’ятає історію про те як Тищенко, який «координує» Верховній Раді роботу київських депутатів від "Слуги народу" не доніс частину не офіційної "зарплати" в конвертах через що і отримав прізвисько Коля «Недоносок».

Але зараз не про нього, а про іншого персонажа від «Слуг» - Дубінського.

Про Дубінського можно розповісти багато цікавого, але для цього потрібно знімати многосерійний серіал.

Тому я зупинюсь на останніх «активностях» персонажа.

Як відомо Дубинський є куратором так званої групи Коломойського у фракції "Слуга Народу" та активно протидіє прийняттю "антіколомойскому" закону. Разом зі своїми колегами по фракції Дубінський вніс тисячі поправок до закону з метою заблокувати його прийняття.

Також раніше журналісти повідомляли про те, що народний депутат від «Слуги народу» Олександр Дубинський і його сім'я володіють 24 квартирами і 17 автомобілями.

В 2017 році Дубинський подав документи на румунське громадянство. Після чого нардеп став об’єктом багаточисельних мемів, фотожаб та інших приколів. Українська блогосфера швиденько перейменувала Дубінського в Дубінеску і навіть паспорт видала.

Тисячі правок до «антиколомойського» закону Дубінського та компанії не дали бажаного ефекту, в травні закон було прийнято Верховною Радою. І тепер Коломойський та його посіпаки Олександр Дубінський, Максим Бужанский, Олександр Куницький та Ольга Василевська-Смаглюк міняють тактику та оскаржують закон в конституційному суді.

В цей раз їм на допомогу приходить партія «Родіна», а ініціаторами подання стають депутати від фракції «Батьківщина» Сергій Власенко та Юлія Тимошенко. Мабуть група Дубінського вже не справляється з поставленими завданнями і Коломойський прикупив собі ще «безхозну» Бабу Юлю.

І ще цікава та дуже показова новина. Журналіст і народний депутат від “Слуги народу” Олександр Дубинський у вівторок увечері, 16 червня, анонсував новий проект “Наш Дубинський” на телеканалі “НАШ”. Як відомо, цей телеканал належить проросійському політику Євгену Мураєву, лідеру партії “Наші”.

"Самые яркие новости дня и самое честное им объяснение. С вас - вопросы и новости, которые не оставляют вас равнодушными. С меня - правда о происходящем. Уже завтра стартуем в еженедельном формате”, – написав Дубинський в своєму телеграм каналі.

Нагадаю, Євгеній Мураєв в 2014 році виграв вибори від Опоблоку по мажоритарному окрузі на Харківщині, але ще в 2016 році вийшов з фракції та разом з Рабіновичем створив віртуальний проект «За життя». В 2019 році Мураєв пішов з партії з частиною команди і взявся критикувати колишніх соратників. Він створив новий проект «Наші» і запустив майже однойменний телеканал «Наш» на зміну «NewOne», який продав близькому до Медведчука нардепу Тарасу Козаку.

Останні президентські вибори Мураєв використав для розкрутки «Наших», але несподівано зняв свою кандидатуру на користь Вілкула.

Ви спитаєте, а до чого тут Коломойський та його «говорящая ж..» Дубінський?

А до того, що «НАШ» та ватопітек Мураєв це також ресурс Коломойського в який він вкладав гроші, принаймні перед виборами в Верховну Раду.

В червні 2019 року в інтернет злили листування політика Євгена Мураєва і олігарха Ігоря Коломойського, з якого стає зрозумілим, що політик відпрацьовує замовлення олігарха, за що отримує грошову винагороду.

Також цікаво, що Коломойський в своїй манері досить грубо звертається до Мураєву, однак той не звертає уваги на грубощі.

«Привет Мурчик. Ну ты пи**ун! Вчера отлично отработал на эфире», — пише олігарх.

На що Мураєв скаржиться що ведуча його двічі перебила

«Ой бл**ь не ной! Она тебе давала говорить больше чем Разумкову. Но ты свое отработал. Заедь в кассу, получи единичку», — відповідає Коломойський

Також в листуванні Євген Мураєв намагається випросити у «патрона» ще грошей на регіональні поїздки, проте отримує відмову.

«Хватит с тебя! Единичку получи и пиз**ч до конца выборов», — заявляє олігарх. За що тримує у відповідь: «Спасибо, хорошего дня!»

Це листування в черговий раз доводить, що Ігор Коломойський повністю контролює як Євгенія Мураєва, так і його політичний проект. При цьому видно, що олігарх не поспішає розкидатися грошима і оплачувати роботу в регіонах. Очевидно, розуміючи, що в Верховну Раду політик і його проект все одно не потраплять, а для відтягування голосів у конкурентів «Слуги народу» вистачить і телеефірів.

І ось тепер Коломойському знову згодився Мураєв з його каналом куди тепер відкомандировано головного пропагандона Коломойського Дубінського, який тепер буде мочити всіх конкурентів олігарха ще і там.

Треша та гівна  буде ще більше. Тепер і на ватному ресурсі екс-рига Мураєва.

До речи стосовно треша, раніше ЗМІ повідомляли, що за результатами незалежного опитування найбільше негативного контенту транслює канал Ігоря Коломойського «1+1», — саме той канал, на якому працює Олександр Дубінський.

За годину перегляду «1+1», глядач бачить до 100 актів насилля. 60 відсотків українців вважають, що це руйнує психіку дітей.

Олександр Дубінський – перший у рейтингу серед медійників, хто найбільше дратує глядача своєю вульгарністю. 
Зараз краще убрати дітей від екранів

І на останок вишенька на тортик. 17 липня стало відомо, що Дубинський взяв до штабу "Слуги народу" організатора "Антимайдану" Про це повідомив сайт Моя Київщина
Дмитро Киришун (Діма-«Звєзда») – білоцерківський «бізнесмен», відомий тим, що у 2014 році організовував поїздки «тітушок» для участі в «Антимайдані» в Києві.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma