Enigma Enigma

"Стилет"

2019-11-03 11:50:24 eye-2 2755   — comment 9

Ми – Ваша армія, і доки Ви у нас вірите, – ми непереможні!

#ООС #АТО #війна #підготовка
Ці кадри зняті на тренуванні в районі проведення Операції об’єднаних сил. Тактична медицина. Дим, вогонь, колючий дріт, бар’єри, постріли над головою. Все так, як у реальних умовах.

А знаєте, чому?

Тому що ці хлопці, як і інші хлопці та дівчата в однострої, знають, що рабів до раю не пускають, знають, що дипломатична позиція і міжнародні гуманітарні стандарти можуть бути втілені в життя тільки тоді, коли вони забезпечені калібрами наших стволів, нашими червоними від напруги та пильного спостереження очима, нашими недоспаними ночами.

Бійці та їхній молодий азартний командир не носять рожевих окулярів, а чудово розуміють, що, захищаючи Україну від небезпечного ворога, людина ходить під Богом. Що, якою б не здавалася спокійною обстановка зараз, вона не гарантує, що ти чи твій товариш не отримає кулю або уламок снаряда наступної миті.

Тому що кожен воїн, ідучи на подібний ризик, має бути готовим зробити усе можливе, аби вижити і якщо пощастить – повернутися до лав товаришів.

Тому що армія воює, а коли не воює – тренується, а коли не тренується – чистить зброю і спорядження, аби зустріти завтрашні обставини у повному озброєнні та добрій формі.

Тому що навіть ті, чия повсякденна робота – відеокамера, кермо автомобіля чи плита у гарнізонній кухні, готові, коли притисне, взяти в руки автомат і зробити те, для чого народжені справжні українці.

Тому що ми – Ваше військо, і хто би що не говорив, ми готові за Вас убивати і ми будемо з Вами до останнього подиху.

Тому що поки Ви вірите у нас – ми непереможні.

Тому що прийде час, коли ми, усі разом, будь-якими способами, що будуть необхідні чи можливі, повернемо мирне небо над Українським Донбасом та синьо-жовті прапори над Кримом!

Слава Нації!

Стилет

101 ОБрО ГШ ЗСУ

 

 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma