Enigma Enigma

Roman Donik

2022-04-13 17:24:44 eye-2 373   — comment 0

Ми захищаємо те, чого нема в окупанта. Ми будемо перемагати тим, чого нема в окупантів.

Ми переможемо в цій війні. Ми переможемо божевільного окупанта. Бо ми захищаєм все що в нас є. Гідність, Свободу, Батьківщину, Сім'ю. Ми захищаємо те, чого нема в окупанта. Ми будемо перемагати тим, чого нема в окупантів. Відданістю, патріотизмом, самопожертвою, ідеологією. А ще, ми будемо перемагати оперативністю, та технологіями. Бо зброї, та біосміття в окупанта достобіса. Але в нас є те, чого в них нема. А ще в нас є єдність, та згуртованість навколо тих хто зараз боронить нашу землю. В нас є армія, яку кожен з нас вважає своєю. І робить все можливе та неможливе для армії. Тому ми будемо перемагати. А технології? А вони у всьому. Від новітнього озброєння, до гаджетів, які ми з вами купуємо по всьому світу, та веземо на війну. Бо все це допомагає нам перемагати. Бо все це допоможе нам перемогти. Те що ви бачите, це мала частина зібраного та закупленого, яке вже сьогодні вночі поїде по підрозділам на сході. І знову я дякую всім, хто допомагає. 
 І знову ті самі потреби. Бо все йде, як вода в сухий пісок. І чую від збройників: треба, треба, треба. Бо війна. Справжня. На знищення. І горить все. В прямому й переносному. Потрібні — Autel EVO II Pro V2 з додатковими батареями. Якщо є можливість вибору, то 4К камери досить. Краще купити з тепловізором. Аутел з тепловізійною головою, це мрія кожного пілота. Це як живого єдинорога погладити. Дітям можна розповідати. З DJI по дальності зараз кращий — DJI Mavic 3.  Бажано Combo, або з додатковими батареями. Аккумулятори на дрони Autel EVO II Pro V2 та DJI Mavic 3. Тепловізори. 
 Є кілька запитів на потужні позашляховики. Бажано дизель. Рамні, з об'ємом від 3 літрів. Зараз війна мобільності, технологій та швидкостей. Так як зараз кочує артилерія, мабуть в перші світову тачанки не ганяли. 
 Тому транспорт працює на межі та за межею. Не рахуючи втрат від обстрілів. Дуже багато посічених осколками колес. Бізнес на вікнах буде, як тільки стихнуть обстріли артилерії, а от бізнес на шинах треба робити саме зараз. Потреби ростуть кожного дня. 
 І знову, я звертаюсь до тих хто робить разом з нами перемогу за кордоном. Проблема з наявністю в продажі. Проблема з закупкою. Проблема з оплатами. Проблема з доставкою. В нас є наша дорога життя, яку нам тримають наші друзі від Львова до Харкова. Вони ж нам тримають небо і світло)) над митницею та кордоном. Можете купити, та передати родичам або знайомим? Це самий ефективний спосіб зараз. Потім можна переслати або передати нам на схід. Але то вже деталі.
Дякуємо всім хто допомагає. Дякуємо за розуміння.
PayPal donikroman@ukr.net
donikroman@ukr.net
5168 7451 1010 5332
4731 2196 1942 3175
Донік Р
Альтернативні реквізити для переказів в гривні по посиланню
https://www.facebook.com/skitalec/posts/5316906751674576

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma