Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2020-06-06 10:38:53 eye-2 4169   — comment 1

Мільйони гривень зникли з благодійного фонду при ОПУ Зеленського - немає ні звітів, ні документів на витрати

Благодійний фонд при ОПУ Зеленського куди вибивали гроші з великих компаній, і який курується російським бізнесменом та рєшалою Борисом Баумом і його спільником заступником Єрмака Кирилом Тимошенком - виявився звичайною годівницею для розкрадання. Про це свідчать результати журналістського розслідування.

"Так, через фонд "Корпорація монстрів" пройшло 362 мільйони гривень. Скільки грошей зайшло на "Прайм", який змінив "Корпорацію монстрів" – просто невідомо. Ані "Прайм", ані Офіс президента не звітували про витрачені кошти. Все, що є – невеличка презентація. Її опублікував на Фейсбуці. Так, заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко опублікував лише пост від 5 травня, коли збір коштів уже ніби було закінчено. За даними Кирила Тимошенка, загалом через два благодійні фонди зібрали і витратили 374 мільйони гривень", – йдеться в розслідуванні.

Тобто рекетом вибивши сотні мільйонів гривень з компаній, ОПУ не надала ні звітності, ні документів, що підтверджують цільові витрати, ні докази передачі на облік реального медичного обладнання чи засобів захисту. Їх, імовірно - просто вкрали.

"Тобто, 28 мільйонів точно заходили на рахунки "Прайму". Але згадаймо, що казали представники ОПУ... Кирило Тимошенко говорив лише про 12 мільйонів. І тут два варіанти – хтось зі сторін або говорить неправду, або приховує реальну інформацію. Так скільки грошей і від кого зайшли у фонд і як їх витратили? Такі прості питання ми прописали і в офіційному запиті до керівника "Прайму" на його прохання. І ось – зустрічаємо пана Баума на виході з Офісу президента", – додають у розслідуванні.

Вже понад два тижні ні ОПУ Зеленського, ні росіянин Баум не дають ніяких пояснень.Ну ,а що - на їх думку хто лохам повинен щось пояснювати, шонеясно?

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma