Enigma Enigma

Kevin Harris

2022-05-05 17:06:01 eye-2 3837   — comment 0

Міністерство освіти і науки України звільнило мелітопольську колаборантку

Директорку Промислово-економічного коледжу Олену Шакур, яку колаборанти зробили начальницею міського управління освіти Мелітополя, Міністерство освіти і науки України звільнило через співпрацю з окупантом.

Про це стало відомо з наказу Міністерства освіти і науки України.

Олена Шакур сумнозвісна в Мелітополі директорка Промислово-економічного коледжу. За жінкою тягнеться цілий шлейф з карних справ. Однак зараз вона показала себе у всій красі. Ще на початку квітня вона перевела навчальний заклад в якому працює на російські програму. Студентів залякували відрахуванням із закладу, якщо вони не будуть відвідувати навчання.

Згодом, коли начальниця міського управління освіти Ірина Щербак відмовилася співпрацювати з окупантами, Олена Шакур погодилася зайняти її місце й організувати навчальний процес за російською програмою. Однак завдання провалила — директора мелітопольських шкіл написали заяви на звільнення. Колаборантці вдалося відкрити декілька шкіл, але в коментарі рашистським ЗМІ вона залякувала дітей та їхніх батьків, тим, що діти лишаться на другий рік, якщо батьки не відправлять їх у школу.

Стало відомо, що Міністерство освіти та науки України звільнило Олену Шакур із посади директорки Промислово-економічного коледжу за колаборантство.

Джерело

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma