Enigma Enigma

Ева Браун

2019-12-10 07:50:32 eye-2 2788   — comment 0

Міністр оборони України Андрій Загороднюк відвідав поранених військовослужбовців

 

Останні кілька років Збройні Сили України виконують почесну місію – захищають державний суверенітет, територіальну цілісність, конституційний лад України та мирний сон громадян. За період російської агресії українська армія зросла, стала могутньою та спроможною давати відсіч всім, хто ступить на українську землю. Крім того, вона приблизилась до стандартів НАТО та стала армією, якою пишається весь Український народ. За п’ять років наші Збройні Сили України увійшли до десятки найпотужніших армій Європи та закріпились на 30-му місці світових армій в міжнародних рейтингах. Вони пройшли пекельно болючі часи і не зламались, а лише об’єднались і стали сильнішими.

Та на жаль війна й досі триває, багато українських бійців знаходяться далеко від своїх рідних домівок. Хто на лінії фронту на Донбасі, а хто на лікуванні та реабілітації. Нікого із наших героїв влада не забуває і постійно допомагає всім пораненим бійцям. З нагоди Дня Збройних Сил України Міністр оборони України Андрій Загороднюк в черговий раз відвідав поранених у Харківському військово-медичному клінічному центру Північного регіону. Кожному із поранених міністр вручив нагороду та грошовий сертифікат на 10 000 гривень. Андрій Павлович подякував армійцям за їх мужність та жертовність, зазначивши, що героїчні вчинки та подвиги сучасних захисників України є яскравим прикладом для наслідування наступним поколінням .

 

Наша армія сильна та боєздатна як озброєнням, так і бойовим духом. Ми віримо у нашу перемогу, віримо, що невдовзі усі українські  захисники повернуться додому і в нашій країні настане мир.

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma