Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2020-06-04 09:45:31 eye-2 3093   — comment 0

Міністром культури стала людина Коломойського, яка знищила Одеську кіностудію

Сьогодні ми отримали від Зеленського міністром культури Олександра Ткаченко, колишнього директора 1+1 , людину Коломойського, що ненавидить українську культуру. Він відомий тим, що виступає проти мовних квот, а також фактично знищив Одеську кіностудію заради землі під забудову. 

Громадська організація з захисту та реалізації прав кінематографістів "Гільдія кінематографістів Одеси" оприлюднила заяву напередодні голосування за Ткаченко у Раді, але Слуги Народу Зеленського звично проігнорували думку громадськості.

"Професійні кінематографісти Одеси просять Вас не допустити призначення скандально відомого медіа-менеджера, колишнього генерального директора телеканалу "1+1" Олександра Ткаченка на посаду міністра культури України у зв'язку з тим, що своїми діями він вже фактично привласнив і цинічно знищив Одеську кіностудію художніх фільмів, і на даний час здійснює спробу рейдерського захоплення кіностудії "Укркінохроніка", - заявили в "Гільдії кінематографістів Одеси". "Ткаченко О.В. та Неверко О.Я., діючи із корисливих мотивів за попередньою змовою, сфальсифікували відповідні документи та здійснили рейдерське захоплення культурної національної спадщини народу України – Одеській кіностудії. Це призвело до незаконної приватизації та фактичного знищення державного підприємства. Дії Неверка та Ткаченка підпадають під ознаки злочинів, передбачених статтями 190, 191, 233, 364, 366 Кримінального кодексу України" - йдеться у заяві. Але попри наведені факти та надіслані заяви у поліції, СБУ, ГПУ, ДБР, НАБУ та САП - ніякої реакції влади не було. І це не дивно, бо банда Зеленського прийшла мародерити по максимуму і на думку людей їм плювати. 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma