Enigma Enigma

Kevin Harris

2022-07-02 11:18:14 eye-2 4118   — comment 0

Міноборони РФ заговорило про удар по Центру дитячої творчості у Запоріжжі: місцевих жителів просять бути обережними

Російські окупанти можуть готувати удар по Палацу дитячої творчості у Запоріжжі. За звичкою вони заздалегідь почали готувати "обґрунтування" для можливого удару по об'єкту цивільної інфраструктури, вгледівши там чергову "базу НАТО і націоналістів".

При цьому самі запоріжці запевняють, що жодних військових, техніки та озброєнь у Палаці дитячої творчості не було. Про це місцеві жителі розповіли OBOZREVATEL.

Російські нацисти з міністерства оборони РФ укотре фактично анонсували удари по цивільних об'єктах. Цього разу вони можуть готувати обстріл Палацу дитячої творчості у Запоріжжі.

Підводять до анонсу планованого воєнного злочину російські воєнні злочинці традиційною "мантрою" про "використання збройними формуваннями України житлових будинків, освітніх установ, будівель культури та інших об'єктів соціальної інфраструктури з військовою метою".

"У Запоріжжі у будівлі міського Палацу дитячої творчості (Запорізька площа) націоналісти розгорнули опорний пункт, обладнали склад озброєння та боєприпасів, а по периметру установи та на верхніх поверхах прилеглих житлових будинків виставили вогневі та снайперські точки", – цинічно заявляють у командуванні окупаційної російської армії.

Місцеві жителі, з якими вдалося поспілкуватись OBOZREVATEL, запевняють, що жодних військових об'єктів у Палаці дитячої творчості ніколи не було. Навпаки: там і зараз займаються діти. Переконатися в цьому можна також, зайшовши на сайт цієї установи: він рясніє повідомленнями про заходи, що проводяться у Палаці дитячої творчості та про перемоги його талановитих вихованців у різних конкурсах.

Зазвичай такі заяви МО РФ робить для того, щоб потім спробувати виправдати свій черговий акт терору проти мирного населення України.

І така "дрібниця", як одностайні запевнення самих жителів міста про те, що у Палаці дитячої творчості ніколи не було ані військовослужбовців, ані військової техніки, ані складів зі снайперами, російських людожерів анітрохи не цікавить. Адже їхня головна мета – залякати народ України кривавими терактами та ракетними ударами з максимальною кількістю жертв, щоб змусити українську владу та армію капітулювати і виконати ультиматуми Кремля. Про це керівництво РФ каже практично відкритим текстом. Як-от прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков після удару по Кременчуку заявив, що "Україна може все припинити протягом доби", якщо складе зброю та виконає вимоги Москви. А міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров пообіцяв "ще більше сухопутних завдань" для окупаційної армії у відповідь на допомогу Україні з боку Заходу.

Саме тому найближчим часом мешканцям Запоріжжя варто бути максимально обережними. Адже кремлівський режим уже неодноразово довів, що не зупиниться ні перед чим для досягнення своїх, одному йому відомих цілей. І проти українських дітей вони воюють так само охоче і безжально, як роблять вони це проти дорослих громадян України.

Джерело

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma