Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2021-11-10 15:12:12 eye-2 4209   — comment 0

Москва та Мінськ планують локальний військовий конфлікт на кордоні з Польщею

Засновник міжнародної розвідувальної спільноти Роман Бурко поділився цікавою інформацією щодо можливого військового конфлікту, який Кремль планує на кордоні з ЄС за допомогою підконтрольного Лукашенко та так званих "мігрантів".

Дуже цікава тема, видання EUobserver пише, що Білорусь тренувала афганських та іракських ветеранів для нападів на кордонах з ЄС.

"Міграційна криза використовується Лукашенком для відправлення на територію ЄС людей з бойовим досвідом, які пройшли додаткову підготовку на території Білорусі для здійснення терористичних актів", - повідомив колишній посол Білорусі у Франції, екс-міністр культури цієї країни Павло Латушко.

"Тренування проводилися бригадою білоруського спецназу "Мар'їна Гірка", яка воювала в Афганістані в 1980-х рр., а також інструкторами ГРУ, військової розвідки Росії", - додав Латушко.

«Потім Лукашенко піде на локальний військовий конфлікт на кордоні з ЄС, а тим часом продаватиме світові картину гуманітарної кризи, в якій винні європейці», — сказав Латушко, який втік до Варшави після приєднання до продемократичного руху в Білорусі.

«Лукашенко є підрядником, і він має начальника, яким є російський президент Володимир Путін», — заявив польський прем'єр-міністр Матеуш Моравецький у вівторок у польському Парламенті.

У свою чергу, міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що ЄС має заплатити Білорусі за турботу про мігрантів, які прибули з Близького Сходу, якщо ЄС хоче дихати спокійно.

Ще більше цікавих подробиць та інсайдів за посиланням джерело:

https://euobserver.com/world/153478

====================

Віддячити мені дуже просто - криптовалютою SSLX від Sl8.

Що таке соцмережа Sl8:

Стаття на АIN 

Пост українською https://bit.ly/3Ao2m1K

Пост російською https://bit.ly/3i4u6l1

Як активувати криптогаманець Sl8 https://bit.ly/39oQikJ

Інвайт для реєстрації a1yN7z

https://sl8.online/invite/a1yN7z

Мій нік у Слейт skyokey

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma