Enigma Enigma

Костюк Олександр

2019-12-11 21:15:06 eye-2 3551   — comment 5

Мінські угоди або як правильно рубати сокирою.

Читаю числених «патріотичних» діячів та експертів (Яроші, Бутусови та їм подібні), читаю коменти кремлівських та зеленських ботів. Всі вони кричать в один голос: мінські угоди уклав Порошенко, Зє їх тільки виконує, бубочка не винний.

Ок, поганий Порошенко уклав погані мінські угоди. У всьому винний Порошенко.

Опустимо умови, в яких укладалися за президенства Порошенка мінські угоди (відсутня армія, зруйнована економіка, силові структури, порожня скарбниця і т.п.). І умови, в яких перебуває зараз Зеленський.

Але:

1. Порошенко мінські угоди не підписував від слова «зовсім». Тому по суті це фількіна грамота. Тим більше Порошенко не узгоджував ніяких формул Штайнмайєра – це повна брехня;

2. Порошенко інтерпретував мінські угоди так, як це вигідно Україні. І завжди, без варіантів, ставив безпекові умови на перше місце;

3. Порошенко завжди вимагав, щоб РФ В ПЕРШУ чергу виконувала умови, викладені в мінських угодах: припинення вогню, виведення військ, контроль України на кордоні. І мав у цьому повну підтримку західних партнерів;

4. Порошенко ефективно використовував невиконання РФ мінських угод, як точку опори для накладання санкцій на РФ.

 

Узеленські, які позиціонують себе кращими за баригу-Порошенка, маючи на порядок кращу військову, економічну, політичну позицію, з якогось диву взяли такі погані порошенкові мінські угоди за основу всієї своєї політичної діяльності. Замість того, щоб з більш потужної позиції, створеної тим баригою-Порошенком, укласти свої, набагато вигідніші для України угоди. Взамін підписаного Кучмою папірця.

1. Дотримуються того нікчемного в юридичному плані папірця, немов святого писання;

2. Інтерпретують його саме так, як вигідно кремлю. Приплітають до мінських угод московську формулу штайнмайєра;

3. Виконують його в ОДНОСТОРОННЬОМУ порядку, роблячи поступку за поступкою. І нічого не вимагають від Москви;

4. Називають війська РФ на Донбасі «сепаратистами», тим самим знімаючи з РФ всю відповідальність і перекладаючи її на Україну.

От сокира наприклад - теж така річ, непроста. Можна рубати нею дрова. А можна у…ати нею собі по лобі. Хто винен? Ясно той, хто зробив сокиру.

Тобто винен Порошенко, не переплутайте.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma