Enigma Enigma

Роман Зайцев

2019-11-08 16:13:49 eye-2 7583   — comment 1

Центр "Миротворець" отримав списких тих, хто під час війни отримав громадянство країни-агресора

Отримання громадянства рф українцями, які свідомо скористались пропозицією російських загарбників під час збройної агресії проти України, є не що інше, як Державна зрада.

Спрощена процедура отримання громадянства країни-агресора українцями входить в плани росії по захопленню українських територій, знищенню суверенності і незалежності держави Україна.

Стаття 111. Державна зрада

1. Державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України: перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України, – карається позбавленням волі на строк від дванадцяти до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.

Повідомляємо, що з 1 вересня 2019 року станом на зараз в Чистилище Миротворця занесені уже 3 000 (три тисячі) зрадників України.

До уваги Пенсійного фонду України!

Центр Миротворець залюбки надасть допомогу у вибірці даних осіб, які зрадивши Україну, в незаконний спосіб отримали російське громадянство.

Прохання звертатись за вказаною ел.адресою lyst2sbu@gmail.com.

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma