Enigma Enigma

Gradov

2021-12-11 17:31:02 eye-2 4445   — comment 6

Мій черговий Фейк...


У кого вистачить не тільки бажання, а головне терпіння, пропоную прочитати мій черговий Фейк. Надходять чутки, що скоморох, котрий перебуває Президентом України висловився за проведення рехверендуму по Донбасу. Цікаво, а у Ростовській обл. він теж буде? Ще цікаво, а презик хоч до школи ходив, чи одразу на сцену у люди виходити почав? Не існувало і не існує територіальної одиниці, як Донбас! Ну то Біс з ним! Хто на що вчився! Як буде проходити у Криму? У дирляндіі? У луганді? Тож по лугандонії пропоную по місту центром призначити контору Мячеславовича. До речі і дізнаємось, що там знаходиться сьогодні. Він повинен і очолити проведення у місті. На Ювілейний пришліть Струка. До Алчевська- лисого з 95 закутку, бо там пам"ятають його і скучили за ним. По Красному Лучу можна Королевську, а можна і директора Луганського м"ясокомбінату теж родом з Кр.Луча та ще і Герой України. Шахова то у Біловодськ, Станицю..ой забув. Обов"язково Ляшко і тільки з вилами. У нього дуже добре виходить кинушку знімати. Шкода що затримання Клинчаева у 2014 році стрічка так і не отримала Оскара.
По Камброду потрібен колишній Мер міста Кравченко. СБУ його відпустило, коли айдарівці заарештували у Щасті, то вони і знайдуть. Чому саме його і по Камброду? Він колись очолював камбродську місцеву раду. У СШ 22 за його перебування був зроблено капремонт. Переобладнані усі класи і кабінети. Встановлено сучасне медіа обладнання. І учні і Батьки учнів висловили щиру вдячність і велике задоволення. Так то було. Нехай у одній, але було! Чому саме у 22й а не у іншій? Там його дружина директором була. Мешканці між собою розмовляли. А Крава не збирається кинути свою, і одружитись на іншій, бо у нас не школа, а жахіття...Якщо вже торкнувся...тоді ще про КНР. Камбродську Народну Республіку. Тут залишаються свої устої. І у будь яку мить можуть нагадати щоб було, якби не Камброд? Де з"явився Півоварений завод? У Камброді ще у 1895 році. А Горілчаний- У камброді у 1896, а залізнична станція? Теж на території Камброду і починає свій шлях з 1878 року, то вже потім збудували на тері ленінського району. А парк 1 Травня- Камброд. Де були і темні закоулки, де вгамовували "борзих ленінців" У вас є там " Дураковка" тож і тусуйся там. Не суньтесь у Камброд з своїм уставом. На місці тієї колишньої Дураковки зараз Театральна площа у самому центрі. А ще парк Горького, де стоїть скульптура- Баба з веслом. До чого вона там? Бо вже замість реки Лугань, там мутний ручей.
Так цей парк заснований у 1936 му, теж у Камброді. А перший стадіон у 1923 році де був збудований? У Камброді! І з"явилась футбольна команда. Різні назви мала. Потім і по сьогодні- ЗОРЯ. І не погано виступає і сьогодні. У 2014 втікла від нашествія руського миру. Зараз вже і у Запоріжжі її вважають як місцеву. Але вона як була, так і залишається, луганською. Ніхто тільки не відає, чому той стадіон був збудований поруч з Горілчаним заводом? А Стрелкова Дивізія де знаходилась? У Камброді майже поруч з парком. І Дом Офицеров був охайним. Поруч жили не тільки військові, а і просто мешканці. Там завжди було багато відвідувачів. А сьогодні ні Дивізії ні того дома. А де збирався клан місцевих жульманів? У Камброді у ресторані " Летучий Голландец" Безпечніше. То там вже біля дома ліквідували Доброслава. Тут тихо було до 2014. Потім воно зачинилось. А перший Хлібокомбінат...теж з"явився у Каброді! Камброд то все- таємне. Десь два роки тому хлопець повернувся. Так званий- Ополченец. Де він воював проти Біндер  і Укрів- вже ніхто не дізнається. Повернувся, отримав гроши, вже вечір. Зателефонував Батькам, а вони мешкали не в Камброді де він, а на східних кварталах. Відпочину і завтра вранці приїду. Чекали, чекали...тиша ні його ні дзвіночка від синочка. Спробували самі телефонувати. Не відповідає. Батько на маршрутку і до нього. У двір...а там син лежить у калюжі кривавий. Розбирались вояки, клялись знайти хто вбив. На обіцянках все і залишилось. Як і дивне вбивство. Нічого не було викрадено. Навіть гроши, що він отримав і ті не взяли. Щось не з грошима було пов"язано. Нічого не зруйновано і нічого з хати не зникло...До речі стосовно грошей. Грошосховище теж де знаходиться? У Камброді.  І навіть у час Другої Світової саме у Каброді з школі-13, був сформована 395 шахтарська дивізія....всього не напишеш. Своя історія, свої традиції і своє життя. І сьогодні краще не блукати вулицями і особисто, коли темно...


 

 

...

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma