Enigma Enigma

Сергій Григорович

2024-04-09 13:00:04 eye-2 4436   — comment 2

Міжнародна політика команди та уряду Зеленського стала надто дурна та контрпродуктивна. 

Міжнародна політика і риторика якою вона робиться вже зараз прямо загрожує існуванню країни.
1. Незрозуміло для чого Зеленський та його наближені ОФІЦІЙНО  ОСОБИСТО  "ДРУЖНЬО" зустрічаються з недругами України, які своїми справами та голосуваннями протидіють американській допомозі українцям. Такими діями Зеленський та члени його адміністрації легітимізують в очах американського політикуму та соціуму суб'єктів які на підспівці у Путіна. Такі американські агенти впливу путіна офіційними зустрічами та перемовинами з Зеленським показують, що у них начебто "нормальні добрі" стосунки з Україною, чим обманюють американське суспільство, підтримують свій імідж "пристойної людини". Це створює в країні подвійну інвазію п'ятої колони путінських агентів, ще й через США, американо-путінсько-російських, та їми навербованих втемну, начебто нам своїх прямих залишкових від московитського совка мало. Це ще один потужний механізм проникнення пропутінських агентів впливу у т.ч. і у вищу владу, - через рф-США-Україна.

2. Зеленський звів рівень  української офіційної риторики на болванський рівень, що це начебто Україна веде війну з Росією, а він вже нав'язливо вимагає, щоб американці дуже-дуже допомагали матеріально. Зрозуміло що така глупа риторика і такі наративи потрошки, але неухильно збільшують в американському суспільстві втому, роздратування витратами "на чужі справи" і бажання економити на цьому.
 Українське суспільство консолідувало західний вектор розвитку,  прийняття західних цінностей та кодифікацію партнерства з західними країнами. Всі прекрасно розуміли, що це буде викликати роздратування і протидію московських влад. Але ЗАХІД ОБІЦЯВ ВЕЛИКУ ПІДТРИМКУ У ЦЬОМУ ПРОТИСТОЯННІ зі східним диктаторсько-мародерським світом, який хоче існувати тільки на розпродажу-прогулькуванні природних ресурсів, та на масовому крадівництві наукових, технологічних та авторських прав людей заходу. Це не були якісь неофіційні усні словесні обіцянки. Ці обіцянки матеріалізовані і у слабенькому Будапештському меморандумі, і у значно більш сильніших Асоційованому членстві в ЄС та у ХАРТІЇ СТРАТЕГІЧНОГО ПАРТНЕРСТВА ЗІ США. Абсолютно очевидно, що без обіцянок такої допомоги український народ і держава не наважилися б вступити в досить таке жорстке протистояння з Москвою, з передбачуваними наступними ескалаціями, аж до широкомасштабної війни. Але ПІД АМЕРИКАНСЬКІ І ЄВРОПЕЙСЬКІ ОБІЦЯНКИ ДОПОМОГИ українці пішли на те, щоб стати ПЕРЕДОВОЮ ідеологічного протистояння західного та східного світу, світу демократії і свободи проти темряви диктатури, рабського мракобісся та псевдо-ідейного садистського оболванення східних суспільств. Українці свідомо і досить такі мужньо взяли на себе цей тягар, - бути передовою боротьби світла з темрявою. 
 Але путінські агенти на заході намагаються просунути в суспільство якусь дешеву брехню, що, мовляв, там "між Україною і Росією" просто як "якась невелика територіальна суперечка". 
 Український народ взяв на себе тягар протистояння, яке вже декілька раз зазнавало значної ескалації. Від захоплення України через кримінальника-маріонетки-Януковича, до відтяпання життєво необхідних енергоресурсів у Криму та в Донбасі, аж до повномасштабної війни зі спробами тотального пограбунку та спробами відрізати Україну від життєво необхідних морських комунікацій, з масовими вбивствами і руйнаціями. КОЖНА така ескалація москви робилася з метою в подальшому знищити Україну як державу. 
  На превеликий жаль сьогоднішня риторика Зеленського, що "у нас тут війна, а ви давайте допомагайте!", йде нога в ногу з риторикою і наративами агентів Путіна, що мовляв там у України та Росії -  "якась невеличка територіальна суперечка", "навіщо витрачати стільки коштів". 
  
3. Адміністрація Зеленського просуває для заходу недолугі смішні неправдоподібні "залякувалки", що начебто потім, після перемоги в Україні, Путін піде військами на НАТО. Це коли він проти України "деревню Синьковка" за 100 атак не зміг взяти в 20 км від російсько-українського кордону... Це замість того щоб казати про реальні загрози! ЩО ВЖЕ ЗАРАЗ у США Європі йде потужна прихована путінська гібридна "громадянська" війна зі спробами захопити політичні олімпи. Замість того, щоб казати що у випадку перемоги в Україні, путін кине всі ресурси і людей України для ПРОКСІ ВІЙН в Європі ЧУЖИМИ РУКАМИ. Технологія війн з м'ясними штурмами та загранатрядами у Путіна масштабно відпрацьована. І це не якісь там фантазії! Путін вже це зробив з усім чоловічим населенням Донбасу, хто не встиг втекти у Сибір - погнав у одноразові м'ясні штурми проти вчорашніх співгромадян під снайперами у потилицю. У разі перемоги у путіна ще з'явиться потужний наратив: "західні брехунці наобіцяють допомоги, а потім в найтяжчі часи кинуть на призволяще помирати". Зрозуміло, як такі наративи сприймуть східні країни НАТО. Зрозуміло який від можливої перемоги путіна, саморуйнівний вектор набере силу у Сполучених Штатах: "допомагати країнам Європи проти Росії безсенсовно і безрезультатно". "Всі путінські союзники і агенти у США стають мільярдерами та мультимільйонерами з барського плеча та отримують  нові мега-бізнес-можливості!" Всі путінські агенти в Європі і США отримають величезні премії та підтримку від намародереного в Україні... Путінські плацдарми гібридної війни в Європі у вигляді Венгрії та Словакії  і можливо в Польщі, вже - майже готові. Путінські шістки там отримають для внутрішнього матеріально-політичного авторитету західні шматки України, стануть місцевими кишеньковими олігархами путіна...
 Путін як і "ДНР/ЛНР", розпиляє всю Україну на металолом, щоб вона стала жебрацьким пам'ятником "вони захотіли західних цінностей, захотіли дружити зі США". Що літаки НАТО зможуть протипоставити гібридній людино-кримінало-помийці Путіна? Що вони, літаки змогли зробити при спробі захоплення Конгресу США? НІЧОГО!
Ось чим треба лякати Європу та США  у випадку перемоги Путіна в Україні! Повторюю і підкреслюю, це не вигадки і не фантазії, це - все те, що вже було зроблено в меншому масштабі в Криму та на Донбасі для нещасного народу, та для зажратих маріонеток-шісток путіна. 

Я закликаю всіх зробити конструктивні висновки з моєї жорсткої критики Зеленського. Я не просто критикую, я чітко і конструктивно даю альтернативну лінію розумної поведінки. І це ще не дуже запізно виправити.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma