Enigma Enigma

goodok

2020-06-05 14:13:47 eye-2 2477   — comment 0

Монументами та військовими парадами ЗМІ Л-ДНР «годують» жителів окупованого Донбасу.

Під час економічної розрухи ЗМІ Л-ДНР засипають «гарячою смачною їжею» простих мешканців окупованого Донбасу «найважливішими» та «головними» для потреб населення рішеннями так званого «уряду». На що витрачаються кошти платників податків з гаманців простого люду! А це будівництво різноманітних по кількості та абсурдних пам’ятників та стел терористу Захарченку позивний «Захар завсігдатий» ресторану «Сепар».  

На фоні уже не прихованої пандемії яка поширюється з РФ на окуповані території через усілякий «непотріб живого товару для утилізації» Чіпушилін та Пасіка будуть проводити військовий парад цитата з сепаратиських ЗМІ: «синхронно с Россией 26 июня». Виникає питання? «Захар» який сходив на концерт «Кобзона» або парад «Побіди», вирішать потреби простих людей: видадуть заборговану зарплату та пенсії, нагодують дітей та пенсіонерів? До речі цікаво буде подивитись кого вони для масовки будуть затягувати на це феєричне видовище тих хто уже хворіє коронавірусом чи тих які можуть на цьому військовому параді підчепити «бацилу»?

Відповідь проста все це «гівно» яке відбувається в Дирляндії через проросійські засоби масової інформації уже перекручене на чергову «лапшу яку повісили на вуха» місцевому населенню.

Не хочеться більше піднімати купу болючих тем, до чогось призивати але велике бажання виникло сказати різко!

Народ временно оккупированного Донбасса проснись сытыми монументами, парадами и флагами РФ и ДНР не будешь! Все зависит от Вас самих!

Глазами очевидца из окупированного Донбасса!  

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma