Enigma Enigma

Roman Donik

2021-09-15 14:32:34 eye-2 402   — comment 0

Морально психологічній портрет «матєрщінніка».

Є трохи часу на материку, тому напишу ще про свій морально психологічній портрет «матєрщінніка».

Бо бігає в коментах, під кожним дописом з моїм згадуванням, якась «нєвЄдомая хуєта» в кількості коло десятка і розмазуючи соплі скиглить, що воно було брудно облаяно Доніком та вбанено. Відволікаючи від головного. Від суті того, що я написав.

Перед тим як почати, хочу нагадати, що я ніколи не приходжу на чужі сторінки і не нападаю на авторів. Можу «втягнути» якогось коментатора, якого «несе» по відношенню до людини яку я знаю особисто. Але на чужих сторінках я веду себе вкрай коректно. Того ж вимагаю і на своїй сторінці. Це мій особистий простір і я сам обираю як і що я пишу. Тому всі ті ридаючі від несправедливості, мають згадати одну річ – де саме я їх послав і що було причиною.

Тепер по суті. Я матом не лаюсь. Я ним розмовляю. При чому роблю це свідомо. До війни майже не вживав ненормативку, а зараз з дорогою душею. Тому що швидко, дохідливо і ефективно. Це підтверджує легіон «обруганых», які роками не можуть вгамуватися. Це економить ресурс. Як гарна піздюліна. І я не збираюся змінюватися. І так я роблю з 14 року. Тому не зовсім розумію обурення тих, хто періодично приходить до мене на сторінку розповісти який я не правий, який я мудак і надіються не отримати за це відлуп.

Я не намагаюсь виправдатись. Нема в чому. Я так розмовляю.

Коли відкинути всі сантіменти, всі красиві слова про високі матерії, то давайте я вам чесно скажу чим я займаюсь вже восьмий рік.

Я допомагаю одним людям двухсотить інших людей. От просто одного дня я для себе вирішив, що оці хлопці гарні, а оці погані. І гарні повинні відмінусовати як найбільше поганих. А бажано всіх.

Я не просто допомагаю їм, я з 16 року до сьогодні, разом з групою однодумців, періодично навчаю їх це робити, ефективніше застосовуючи кулемети 12,7. Навчаю та показую на практиці.

Я не допомагаю мірняку. За дууууже рідким виключенням. Я не допомагаю пенсіонерам, кисневим концентраторам, тваринам. Бо вони мені трохи по сараю. Пенсіонери є в родині, тварини теж. А чужого нам не треба.

Я восьмий рік допомагаю двухсотить людей. При чому в мене нема вигоряння. В мене нема мук сумління. Я все роблю правильно, бо одного дня я вирішив – чим більше буде 200 з тієї сторони, тим мені буде краще. Мені, моїм дітям, моїм онукам. Розумієте, я в фоновому режимі працюю, веду бізнес, але я цільонаправлено все звожу до того, щоб допомагати двухсотить.

Якщо відкинути високі слова про батьківщину, патріотизм, націоналізм. В сухому залишку є те, що є. Е люди, які за фахом двухсотять людей і є я. Який допомагає їм це робити.

Що ви мені можете ще закинути про мораль чи про етику? Ну, сміливіше. Про якихсь не розумних жінок, пардон про тупих курок, яких я не маю посилати? Та хоч одну причину мені назвіть чому ні? Мені вони так похуй зі своїми закликами до моралі, виховання та гарних манер, що мені аж стидно. Але це не точно. Я хочу максимально ефективно використовувати свій ресурс. Я навіть на полігонах ніколи не допомагаю. Тільки якщо не треба щось нове освоїти, щоб краще двухсотить. В ППД майже не допомагаю. Бо на все не вистачить. Бо я пробував в 14 затикати багато дірок, але не потягнув. З тих пір, я дуже економлю ресурси, бо вони потрібні тим хто робить 200. Навіть свої внутрішні. Я стараюсь не брехати, бо брехня це ресурсозатратна хуйня, яка відбирає багато оперативної пам’яті. Це ж все треба пам’ятати. Я стараюсь не лицемірити, бо теж ресурсозатратна хуйня. Бо треба свою роль та легенду пом’ятати.

Я навіть зараз трохи відчуваю себе пиздуном, бо пишу українською, а в побуті розмовляю російською. Хоча я не політик, не спікєр, не публічна особа і не телевізійна вусата голова. Але це більш для себе я роблю, щоб відновити словниковий запас, та тренувати мозок.

Я кажу те що думаю. І це саме просте. Їбашить те, що думаєш. І похуй на реакцію довбойобів. Бо я розумний.

Бо я дуже багато часу проводжу там, де чіткий зріз суспільства. Де вся наша держава в мініатюрі. І коли я з 17 року казав оточенню Порошенка, та йому самому, що ми починаємо пройобувати вибори, то я це бачив. І бачив на чому і бачив як. І пропонував. І казав про помилки. І був технічно посланий на хуй.

А вибори так, вибори ми проїбали.

І коли я зараз бачу де ми починаємо пройобувати вже наступні вибори, то я кажу це дуже просто, та з економією ресурсу.

І мені насправді похуй хто і шо з того приводу думає. Бо сотня чи дві упоротих довбойобів та посланих на хуй, мені ні добавлять ні віднімуть.

І це все я пишу не тому що переживаю за те хто і як полоскає мені кістки під постами про хуйового Доніка. Вони всі в мене забанені, бо це самий швидкий та дієвий спосіб економити ресурси.

Я пояснюю це для того, щоб хоч хтось ще випірнув з інформаційної бульбашки, яку створюють пристосуванці, та зрозумів, що якщо не почати працювати на вибори 2024 сьогодні, то ми проїбемо і їх.

Я не залишаю надію, що не всі їбонулися. Я не хочу, щоб холуї та віртуальні підлабузники, перевели стрілки на особистість хама й бидлана Доніка і за цими обговореннями заховали проблему, що якщо швидко не зорієнтуватися та не змінити концепцію, то і наступні вибори будуть пройобані.

В мене нема моралі. В мене нема виховання. Я його вимкнув нахуй. Я восьмий рік розмовляю матом. Бо так простіше доходить. Швидше. Бо два слова – «завали їбало», економлять при навчанні 10 кулеметників мінімум кілька годин.

Якщо всі такі «трєпетні лані» в спілкуванні, то що ви робите в мене на сторінці? В мене тут репутація хама з 14 року. І я не збираюсь її міняти. Вона мене задовольняє. Не треба мені розповідати як повинна вести себе людина. Бо мені це не цікаво. Мені цікаво лише одне – як краще допомогти мінусовати покидьків.

І да, дякуючи Богу, але в мене до єбєнєй матері однодумців. І я за це вам так всім вдячний, що можна охуїти.

Доповідь закінчив. «Бандерівський людоєд». Інтроверт, соціопат. Всім цьомочки.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma