Enigma Enigma

Тарас Процев’ят

2024-04-01 19:25:32 eye-2 3537   — comment 0

МОСКОВЩИНА І ІДІЛ КРОВНІ РОДИЧІ. РОЗПЛІДНИК АБСОЛЮТНОГО ЗЛА. Ч. 1

 

Ввесь світ сьогодні гадає, хто ж розстріляв, знищив, підірвав, спалив більше 150 московитів перед концертом у Крокус Сіті Холі 22 березня в Красногорівці що на підмосковщині. І мало хто згадує загибель сотень тисяч цивільних осіб в Україні в результаті масових терактів рашистських агресорів бомбардувань, обстрілів шахедами, іксами, іскандерами, кінжалами, цирконами, КАБами та іншою нечистю. Держави світу висловлюють ерефії співчуття через нібито теракт у Крокусі. Україні довелося б цивілізованому світові щоденно висловлювати співчуття через систематичні теракти московитів.

 

Відповідальність на себе офіційно взяла Ісламська Держава Іраку та Лєванту (ІДІЛ) «Вілаят Хорасан» або ІДІЛ-Х, яка після витіснення з Іраку та Сирії західною коаліцією повернулася на свою «прабатьківщину» —  Афганістан, має нині бази на півдні Узбекистану і Таджикистану

Сьогодні керівники держав, політичні діячі, світові розвідки,  експерти ламають списи навколо питання, хто ж все-таки здійснив теракт: чи це дійсно ІДІЛ як стверджує міжнародна розвідувальна спільнота, чи це спланована акція рашистських спецслуб, московитських звихнутих «яструбів» проти раціональних гієн, чи це спільний злочин старшої і молодшої сестри: московії та ісламської держави. Зрозуміло що російська сторона намагається перекласти всі проблеми на Україну. За абсурдною версією пуйла і його компашки виконавці ІДІЛ, а Україна, США та Велика Британія натхненники та організатори. Як не дивно у це безглуздя частина московитів вірить і «малюють» на боєприсах, якими гатять по Україні «за крокус».

 

Здивувала нинішня заява фсб, що в Дагестані вони затримали чотирьох іноземців, які фінансували та споряджували терористів Крокусу. Лишенько! А де ж український слід? Де США і Британія? А куди зникла криптовалюта? Встигли вкрасти!

 

Для того щоб вирішити ці ребуси необхідно повернутися в 20-е та початок 21-го стст. Тоді версії, які будуть викристалізовуватися щодо організаторів теракту будуть близькі до реалій.

 

Модерний тероризм був сконструйований в КГБ

 

Модерний тероризм був сконструйований в КГБ СССР, продовжуючи «славні» традиції ЧК, НКВД та МГБ. То чому дивуються світові політики, що путлер перетворився в найнахабнішого ядерного терориста планети.

 

«Нинішній міжнародний тероризм був запліднений на Луб’янці в штаб-квартирі КГБ після шестиденної війни на Близькому Сході в 1967 році. В ході цієї війни Ізраїль принизив двох самих важливих союзників СССР на близькому Сході».  Це свого часу переконливо довів найвисокопоставленіший розвідник-перебіжчик із країн т. зв. Варшавського договору, генерал-лейтенант Іон Пачепа — колишній високопосаджений керівник Секурітате (аналог КГБ), шеф її зовнішньої розвідки, радник румунського комуністичного «вождя» Ніколає Чаушеску.

 

Генерал І. Пачепа у книзі «Дезінформація» (2016), згадує розмову з генерал-полковником Александром Сахаровським . Останній впродовж 15 років очолював совєтську зовнішню розвідку — перше головне управління КГБ. Пачепа модерує  сказане Сахаровським: «У сучасному світі, коли ядерна бомба зробила використання військової сили застарілим, тероризм повинен стати нашою головною зброєю».

 

У 1968-78 роках рашистські спецслужби, створені під наглядом Сахаровського, щотижнево відправляли два вантажних літаки із зброєю для Організації визволення Палестини, очолюваної Ясером Арафатом через Ліван. В архівах Штазі (Міністерства держбезпеки НДР) є документи про відправку в Ліван лише в 1983 році автоматів Калашникова і боєприпасів до них на майже два мільйони доларів. Комуністична Чехо-Словаччина направила для ісламських терористів 1000 тонн вибухівки Семтекс, якої могло б вистачити на 150 років.

 

Генерал Пачепа також згадує, що в 1971 році генерал Сахаровський показав йому в своєму кабінеті карту, яка червонілася маленькими прапорцями. «Це мій винахід», — похвалявся Сахаровський. Як виявилося, кожен прапорець позначав захоплений терористами цивільний літак.

 

За планом, розробленим КГБ СССР, терористи зайнялися захопленням авіалайнерів: лише впродовж 1969 року Організація визволення Палестини, яка фінансувалася з Луб’янки та спецслужбами країн т. зв. Варшавського договору, захопила 82 цивільних літаки.

 

ІДІЛ управляється Московією.

 

До цього часу значна частина всього цивілізованого світу окутані маною московської дезінформації. Світ постійно бореться із наслідками, а не витоками та причинами міжнародного тероризму. СССР ще у далеких 1960-их роках усвідомив, що гонитву озброєнь часів «холодної війни» виграти ні технологічно, ні фінансово він не  має жодних шансів. Тому московська імперія постійно перебуває в пошуку несиметричних, як тепер модно говорити, гібридних атак на США, Європу та й увесь світ. Усвідомлює Москва, що навіть у такий спосіб не переможе. Але отримує якесь сакральне, садистське задоволення від того, що наостанок принаймі «добряче нашкодить».

 

СССР та КГБ в 1964 стали фундаторами створення Організаії визволення Палестини. Вершиною ж терористично-диверсійного творіння КГБ-ФСБ в зеленій пов’язці в 21 ст. стала Ісламська держава Іраку та Леванту – ІДІЛ. Недостатньо заблокувати потоки газу, вивільнені в Катарі, в Європу через війну в Іраку та Сирії. Адже залишається ще й нафта – основна стаття доходу, яка утримує Московську імперію на плаву та наповнює тіньові грошові потоки путінської кліки. Тому для Москви необхідно було реалізувати надзавдання. Програма мінімум – дестабілізація країн всього нафто-газовидобувного регіону Близького Сходу та Перської затоки, максимум – контроль на урядами держав регіону. На крайній випадок — тотальне знищення конкурентів. Маскування спецоперації – терористично-радикальний ісламізм, публічні телевізійні страти, масовані терористичні акти в Європі, США та інших країнах.

 

У іракського диктатора Саддама Хусейна було сім спецслужб, дві найпотужніші із яких очолювали його сини. Вони активно конкурували між собою. Але всі спецслужби Саддама створювалися, вишколювалися, озброювалися КГБ СССР. Зрозуміло, що й переймали кагебістські стиль, методи та досвід, тотально вербувалися своїми «наставниками».

 

  І от після падіння режиму Саддама Хусейна саме офіцери іракських спецслужб утворили керівний кістяк ІДІЛ. В дивний спосіб члени націоналістичної світської партії Іраку БААС перетворилися в радикальних ісламських екстремістів та терористів. На такі організовані масові перевтілення здатні лише спецслужбісти, підпорядковані конкретним наказам.

 

Військові підрозділи "Ісламської держави Іраку та Лєванту" очолював колишній командир ОМОНу МВС Таджикистану Гулмурод Халімов (це як в Україні головнокомандуючий).  В рядах т. зв. армії ІДІЛ воювало в різний час від 5000 до 7000 бойовиків — вихідців із Росії та колишнього СССР. Росію багаторазово ловили на імітації бойових дій проти ІДІЛ в Сирії. Муфтій Духовного управління мусульман України "Умма" Саїд Ісмагілов стверджує, що у Сирії Кремль створив анклав, єдиним джерелом доходів для якого є торгівля сирою нафтою саме для фінансування терористів ісламської держави. В Іраку, в університеті міста Мосул, військові виявили десятки російських паспортів, які належали бойовикам ІДІЛ. Майже усі накази та документація велися в ІД арабською та російською мовами.

 

Відомо, всі керівники Аль-Каїди та ІДІЛ (спочатку Організація монотеїзму та джихаду, потім Ісламська держава, з часом ІДІЛ), починаючи із засновників Usama Bin Ladin та  Abu Musab al Zargavi, а після їхньої загибелі їхні послідовники з початку совєтської окупації Афганістану 1979-1989-го років були тісно пов’язані спочатку з КГБ - ФСБ та ГРУ. У 1979 – обоє були невідомими в ісламському світі. Під чуйним керівництвом КГБ - ФСБ та ГРУ, вони в короткий час стали найбільш впливовими терористами у світі. Достеменно відомо,  що вони зустрічалися з найвищими посадовцями СССР та ерефії, Дехто з них проходили багатомісячні навчання в спеціальних центрах на території Дагестану. 

 

Достовірно відомо, що з лідером ІДІЛ, міжнародним терористом Abu Musab al Zargavi за посередництвом Ахмада Кадирова старшого зустрічався сам пуйло.

 

Історія ж про те, що Аль-Каїду створювали США, але з часом Usama Bin Ladin вийшов з-під контролю заокеанських спецлужб, свідчить про те, що Bin Ladin був подвійним агентом. Але справжні хазяї Аль-Каїди та ІДІЛ сиділи у Кремлі.

 

ІД за наказом Usama Bin Ladin виконувала найбільш кроваві теракти,  фактично діючи як підрозділ Аль-Каїди. За сприяння московитських спецслужб у всіх колишніх республіках СССР Центральній Азії були створені вербувальні центри - обманки , з яких майбутніх джихадистів перевозили на бази в Афган. Задурених «відказників» поодинці та пачками просто розстрілювали.

 

Молодший союзник та маріонетка московщини, президент Іраку Саддам Хусейн за зверненням кремля надав Аль-каїді та ІД, Usama Bin Ladin та  Abu Musab al Zargavi притулок в Іраку. Міжнародні терористи, завдяки вливанням москви та прикриттю Саддама настільки розрослися, що почали впливати на міжнародну економіку. Вони займалися не лише вербуванням бойовиків, плануванням та здійсненням терактів, створенням сплячих загонівтерористів, але й осідлали наркотрафік, чорний ринок зброєю та золотом. Тому військова операція коаліції країн Буша молодшого була спрямована не стільки проти Хусейна, а в першу чергу проти терористичних організацій на чолі з Аль-каїдою та її партнером ІД.

 

Влітку 2017 року американський сенатор-республіканець, голова Комітету з питань Збройних сил Джон Маккейн в своєму інтерв'ю The Arizona Republiс  вірно підмітив, що Росія представляє більшу небезпеку, ніж терористичне угрупування Ісламська держава. Він був переконаний, що терористичні угруповання, такі як ІДІЛ, є постійною загрозою, проте у них немає тих можливостей, якими володіє режим головного окурка РФ. Залишилося лише додати, що рассєя та ІДІЛ – двоєдина та нерозривна загроза.

 

І хоча Ісламська держава не досягла мети накресленої кураторами з Кремля щодо дестабілізації та знищення нафтоносних держав, однак пролила ріки крові, поламала сотні тисяч доль простих людей у Іраку, Сирії, Франції, Великій Британії, Бельгії та інших країнах.

 

Враховуючи те, що московщина як держава-терорист і ІДІЛ є кровними родичами, можна змоделювати дві найбільш  правдоподібні версії спільного проведення теракту в Крокус Сіті Холі … .

 

Далі буде.

 

Тарас Процев’ят

Народний депутат України 2-го скликання,

Кандидат історичних наук

Київ-Львів. 1 квітня 2024.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma