Enigma Enigma

Никита Конотоп

2019-09-11 07:16:13 eye-2 3060   — comment 0

Москва не знає, за що зачепитись, аби дискредитувати ПЦУ

Нещодавно промосковські ресурси розтиражували промову народного депутата і колишнього президента України Петра Порошенка на зустрічі з українськими вірянами УГКЦ у Римі.

При цьому слова Порошенка про необхідність об’єднання з греко-католиками у молитві за Україну російські пропагадисти подали як наміри про еклезіологічну єдність, тобто, злиття ПЦУ та УГКЦ в одну церковну структуру.

Справа визнання Української Православної Церкви (ПЦУ) рухається, але боротьба триває. Опоненти пускають в хід усі засоби, включно з пересмикуванням і приписуванням думок, які не озвучувались. Зокрема, деякі ЗМІ намагаються надати інший сенс висловлюванням Петра Порошенка про його бажання єдності православних та греко-католиків, роблячи далекосяжні умовиводи. При тому тиражуються старі, багато разів спростовані міфи.

Україна доклала величезних зусиль, щоб позбавити церковне життя України від зовнішньої втручання та пропаганди і домогтися Вселенського визнання незалежності нашої Церкви. Автокефалія УПЦ (ПЦУ) під проводом Митрополита Епіфанія, її статус як рівної серед рівних у православному світі – запорука і духовної незалежності України, і потужний безпековий чинник. А Церкви разом працюють над розвитком духовності суспільства, зміцненням незалежності України, допомогою людям, закрема захисникам країни.

Тим, хто робить слідом за російською пропагандою маніпулятивні висновки, слід про це пам‘ятати. ПЦУ є автокефальною, незалежною, що стверджено Томосом Вселенського Патріарха, і такою пребуде.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma