Enigma Enigma

Gradov

2021-12-07 18:48:03 eye-2 4447   — comment 2

Мою писанину можна вважати- Фейком.

Коли чую, що на Сході там тільки расеянушки і він ніколи не був Українським...добре! У кожного своє ставлення и заперечувати нікому не буду. А кого цікавить дещо напишу. Мою писанину можна вважати Фейком. Якщо мешканця України запитати- Як розшифрувати, КНР.? Впевнен. Більшість відповість- Китайская Народная Республика. Не заперечую. А для мене КНР- Камбродська Народна Республіка. Де народився і мешкаю. Як було при моєму дитинстві, так і залишається.  Луганчанин ніколи не сунеться, як і раніше так і сьогодні Без Гострої Потреби на той візит. А якщо виникла, то постарається, якомога швидше
прибрати звідти свої ноги. І не приведи Бог опинитися після заходу сонця. Вважається, що відбутися втратою цінних речей у такому разі-везіння, а якщо ще й без тілесних ушкоджень-то справжня удача. Чому так?  Було село, котре бере свій початок із козацького запорозького зимівника ( Кальміуська паланка) задовго до заснування міста у 1795 році. З побудовою Луганский Завод, з"явилось і нове поселення, де жили вже виходці з Орловской, Рязанской, Курской...губерень, а у Камброді Українці. Тож Почались бійки- Стенка на Стенку...Досить часто жителі цих районів, - писав у своїх спогадах К.Е.Ворошилов, - як молоді, а й дуже поважного віку, сходилися у боях Стінка На Стінку.. А його соратник І.Шмирьов згадував із цього приводу: "Досить було зайти зі знайомою панночкою в т.зв. знаменитий Кам'яний брід, як з вас вимагали за "поземельне" 2-3 пляшки; Якщо відмовлялися чи не було грошей, то змушували співати півнем або плавати по пилу та бруду та обов'язково в присутності панночки; бували випадки побиття або навіть каліцтв. Була ще Гусиновка. Там робытники заводу харчувались більше ніж дома а на Гусиновском базаре у так званому- Обжорном Ряду- бо там можна було випити і горілочкою І у луганського слюсаря, а пізніш маршала радянського союзу Ворошилова був улюблений трактир на Гусиновке, по вулиці Екатеринославской, 7...Камброд він і сьогодні чимось нагадує Китай. Є такий район, котрий так і називають..Шанхай. Потрапивши...вийти може тільки мешканець. Ні вулиць ні провулків. Як вулик. Йдеш і тупік, або у двір до когось. А ще погорбок займає величенький, тож можна і на дах хати потрапити. У таку нагоду Існує і сьогодні крамниця з назвою ШАНХАЙ ( у додатку на світлинах, можна побачити) Тому з інших районів немає охочих у Камброд потрапляти. Традиції сберігаються.
Проблема, що місто живе з історією успішно зміненою радянською пропагандою, за яку взялися російські пропагандисти. є місце доброму сталіну, але немає місця тисячам розстріляних у "Сучій балці". Ще за часи срср відкриття масового поховання жертв сталінських репресій у Луганську викликало всесоюзний скандал і КДБ СРСР рекомендовано наполягало закрити рота Українському КДБ на той момент. Там був встановлена пам"ятна дошка про нагадування, що тут відбувалося.
А ще у місті Є суто Український район, котрий і сьогодні...Жовтневий. І як не дивно, а був офіційно утворений ще у 1938 році...І ні Октябрский, а Жовтневий!
А луганда готується до Нового року. Вже пропонують і ялиночки з Крима. Та і ціна маленька від полутора тисяч рубліків. Як ніяк з Нового року зарплатня буде...то буде?
Размер минимальной заработной платы в Республике с 1 января 2022 года составит 10 245 руб. Об этом в ходе работы дискуссионной площадки "Народный форум" заявила министр труда и социальной политики ЛНР Светлана Малахова.
Она напомнила, что программой социально-экономического развития ЛНР предусмотрено поэтапное повышение минимальной зарплаты до 2024 года на 65%, а с 1 января 2022 года ее размер будет увеличен на 30%...! Цікаво як воно там так сталось таке підвищення аж у 30%??
С 1 июля 2021 минимальная оплата труда на госучреждениях в ЛНР будет составлять 10 093 рубля...

 

...

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma