Enigma Enigma

Івалон К

2021-10-11 06:33:43 eye-2 3304   — comment 0

Мушкетери у Києві на малюнках Вестерфельда

На малюнках Вестерфельда, зроблених у Києві начебто у 1651 році на площі перед Софією багато мушкетерів.

Публікую ще кілька глав з моєї книги "Розслідування підробки історії Русі. Рубіж, не Рубікон. Правда проти Кривди"

Далі йде про те, що Наполеон не тільки не програв ту війну і переміг, але і створив нову французьку колонію, Східну Францію, з трьох країн - України-Італії, Єгипту-берегів волги-Ра і Сирії з Дамаском - це Московії, Дамаск на французький манер Моска. Для придушення опору було вилучено або зруйновано культурні цінності, а мешканцям цих країн було вигадано нову назву - Росія і вигадано нову, опущену історію і культуру, яку в наших школах вивчають досі як реальну

    2.43   Неочікувана поява на нашій історичній сцені мушкетерів

На малюнку Абрама Вестерфельда начебто (тепер є підстави сумніватись у датуванні, такого календаря тоді ще не існувало) у 1651 р в Києві перед Софією розіп’яття і військо, де багато мушкетерів.

Мушкетери - це загалом сильні вояки, озброєні важкою вогнепальною зброєю – мушкетами, звідти походить їхня назва, від мушкетів.

У Дюма мушкетери є легковажними, ласими до грошей і жінок спец призначенцами, в яких є слуги, коні і особливі повноваження.

Наприкінці 19 ст., за книгою мого діда «История 18 линейного полка» солдат російської армії з вогнепальною гладкоствольною гвинтівкою мав повного спорядження на 72 кг. Разом з шкіряним ранцем, скаткою, гвинтівкою, патронами, порохом, шомполом, залізною флягою на 2 літри води.

Проте у французьких мушкетерів була прислуга і коні.

Не зовсім зрозуміло, коли саме з'явився Петро. Там була підміна, історія з  Залізною маскою, начебто це відбулось наприкінці 17 ст.. З ним теж пов’язані історії мушкетерів Дюма. Проте за офіційною версією історії  мушкетери начебто існували в інші проміжки часу Не співпадає.

 

           2.44    Дивно, як до Києва потрапило французьке військо. Малюнки Вестерфельда  начебто 1651р

 

Якщо подивитись на малюнок Софії Київської Вестерфельда, то ми бачимо, що площу заповнено французькими мушкетерами.

Для порвняння одяг мушкетерів поряд і одяг реєстрового козацтва.

Одяг польських військ був на той час був тотожним з одягом українського козацтва – це у тому числі обов’язковий приталений жупан. На площі скрізь типові мушкетери, їх багато. 

Януш Казимір і його почт на інших малюнках вдягнені у жупани, повністю тотожні українським. Чи не дивна така схожість одягу у військових? А чи може бути так, що це наприклад зовсім не Януш Радзівіл, а українсько-італійське військо? Ми ж не можемо розпізнати ані Януша Радзівіла, ані когось іще з тих часів.

Знайшла ще мушкетерів на малюнках Вестерфельда, їх там достатньо, навожу два фрагменти, та є ще, окрім малюнка Софії Київської, з численними мушкетерами на площі, вже наводила.

Мушкетери на Замковій горі

Хто такі мушкетери? Це ті, хто воював з допомогою важких вогнепальних мушкетів. Саме важкі мушкети надали перевагу і допомогли Наполеону у його перемогах, вони ж дали назву тим, хто ними стріляв. Мушкет і його додатки був дійсно важкою зброєю.

За офіційною версією мушкетерів створювали двічі. Один раз на початку 17 ст., їх було усього 300. У 1641 році ї розпустили, а потім знов призвали десь у 1670-ті. То у 1651 році за офіційною версією історії їх не існувало. Одночасно з мушкетерами діяв граф Арман Рішельє де Плісі. І ще вони займались Залізною маскою, це справжній Петро перший, якого підмінили на відомого Петра. А це за офіційною версією  відбувалось в останні роки 17 сторіччя, завеликий інтервал часу… Другого разу мушкетерів створюють наприкінці 18 ст., а на початку 19 розпускають. Дивним чином у цей самий час знову з’являється граф Арман Рішельє де Плісі, він очолює південну частину України-Італії і фігурує під іменем Дюк. Потім він іде на підвищення до Парижу, що можливо лише у тому разі, якщо обидві контори знаходились в одному відомстві.

 

    2.45   Мушкетери у Московії на малюнках Адама Олеарія, начебто 1633-1635р, насправді початок 19 ст.

Мушкетери присутні не тільки на малюнках Вестерфельда, а і на інших. Щось про це ніколи на уроках історії не розповідали. Усе було про німців.

 Адам Олеаріус, Адам Олеарій (нім. Adam Olearius, справжнє прізвище Ольшлегель (Oehlschlegel / Ölschläger); 24 вересня 1599Ашерслебен — 22 лютого 1671, замок ГотторпШлезвіг) — відомий німецький мандрівник (теж німецький), географорієнталістісторикматематик і фізик. Є конструктором і куратором створеного з 1654 до 1664 Готторпського глобуса. Будучи секретарем посольства, посланого шлезвіг-гольштинським герцогом Фрідріхом III до перського шаха, записав і опублікував свої нотатки, зібрані під час подорожі. Подорожував до начеб то Московії.

Таємна аудієнція у посольстві. Адам Олеарій. Справа сидять мушкетери у пізнаваному одязі, зліва теж стоїть мушкетер.

Французи дивляться на церковну процесію. Адам Олеарій.

Іноземці у селі

Публічна аудієнція посольства

Пияцтво у Московії

Популярна у ті часи процесія на віслюках Адама Олеарія

Аналогічний сюжет в Меєрберга

     2.46   Історію мушкетерів було подвоєно. Подвійний дюк Рішельє

 

За офіційною історією мушкетерів було створено у 17 ст., усього 300 чоловік, і розпущено на початку 1640 років. А потім знов перед 1800 роком їх знову призначили, знову 300, і невдовзі знову розпустили. Проте на малюнках А.Вестерфельда 1651 року, коли їх за офіційною версією не мало існувати, ми бачимо багато мушкетерів перед Софією Київською. Вони мали бути особистою гвардією короля. То чому  ж усі 300  час, коли їх не мало існувати, опинились у Києві, тоді король мав бути разом з ними. Потім їх наче знов зібрали. А потім знов розпустили. Ще малюнки Вестерфельда з Києва  із мушкетерами.

Разом з мушкетерами відома фігура Ришельє. Арман дю Плессі де Рішельє. Відомо їх два, однойменні, начебто один кардинал у середині 17 ст і  інший, що правив на Півдні України на початку 19 ст., жив тоді в Одесі, відомий як дюк. Ось ці два портрети. То одна й та сама людина і одні й ті ж самі мушкетери. Портрети було зроблено однією технологію і манерою, з ретельним виписуванням одягу, фактури тканини. Подвоєння задля продовження історії.

Наступною війною була відома війна Наполеона за узяття Дамаску-Москви, разом з т.з. «Олександром І».

В офіційній історії начебто Суворов воював проти Наполеона у Італії. Насправді загарбники у побудованому на шведській землі форпості Петербурзі і загарбники з армією Наполеона – то одна й таж сама сторона. Вони  воювали разом.

Ще наприкінці  18 ст. італійська і єгипетська війни Наполеона завершились створенням Східної Франції. Це зафіксовано у французькій масонській діяльності того часу, яка охоплювала захоплені території.

Після того була війна 1812 року, що завершила ординську окупацію, а на той момент сарацинську, територій тодішніх Сирії і Єгипту на окупацію французьку, реформу церкви у бік католицтва, з відповідним фальшуванням історії.

 

      2.47    Невідповідності у часі, іменах, підписах, календарі, мапах. Інакше кажучи, проколи у фальшуванні

 

 У підміни Петра дружина була Катерина 1. Але потім була Катерина 2, її чоловіком був Петро 3, теж Петро Олексійович. Тільки підпис у Катерини 1 і Катерини 2, насправді Софії-Августи-Фредерікі, абсолютно однаковий.

Тому схоже, що це був один Петро і одна Катерина, і тоді все з ними було набагато коротше у часі, ближче до 19 ст., чи взагалі у 19 ст.

Підтвердженням такої думки є начебто створення Петром І календаря, який начебто існував з нульового року (близько теперішнього за відліком 1700р) до 200 на початку 19 ст., а потім його начебто було замінено на григоріанський у 19 ст. Щось це більше схоже на вигадку усього 200 річного періоду до 19 ст..

Петро-підміна відновив місто в гирлі Неви, на шведській землі. Це місто, а саме Пітербург,  на той час стояло на шведській землі і тому не могло бути столицею Росії, якої на той час ще не існувало.

Начебто Петро Перший був князем, який платив данину хану Гирею з Криму. Царем не був.

Історія з підміною Петра і залізною маскою начебто відбулась наприкінці 17 ст, але це жодним чином не співпадає з часом існування мушкетерів і Ришельє, з обома інтервалами.

Насправді Петербург використовувався як форпост, як плацдарм для захоплення земель, створений на шведській землі за тодішніми мапами.

Полтавська битва була начебто зі шведами, та шведи і франки воювали на одному боці, Петро перший був із шведами заодно і Пітерсбург стояв, як ми вже вказали, на шведській землі.

Полководець Софії-Августи-Фредеріки-Катерини Суворов також був зі шведів, шведських юдеїв. Він також начебто був мушкетером за його автобіографією у 18 ст.

Землі України наприкінці 18 сторіччя за офіційною історією були під Польщею, останнього короля якої Станіслава Понятовського було захоплено і привезено  до Петербургу до Софії-Августи-Фредеріки-Катерини начебто у 1796 році, під час захоплення Наполеоном Італії. Це було пізніше прикрито якоюсь недолугою легендою про начебто його велику любов до Катерини. Він помер у полоні у Петербурзі наприкінці 18 ст.. Землі Понятовського було захоплено. Відомо, що Софія-Августа-Фредеріка, відома тепер як Катерина 2, зробила з польського королівського трону туалетний стульчак, відправляючи свої справи на якому через ширму приймала послів. Такий вияв неповаги мав мати свої резони. Було створено масонський орден св. Станіслава, начебто присвячений Станіславу Понятовському, з трону якого було зроблено відхоже місце. До цього неповажного ордену у 90-ті роки вступив Кучма і не краща частина не дуже освічених в історії українських політиків.

За книгою Іванна Довгорукого про мандри до Києва і Одеси начебто у 1810 році, де він неодноразово вказує, що ще недавно це була заграниця і потрібна була віза, підкреслює різницю у людях, будівлях, вигляді міст у Московії і тутешніх, і прямо каже, що  ще недавно землі були у інший приналежності, іншою країною.

То Україна не була під Росією ні у 17, ані у 18 ст.

Хто ж і коли захопив ці землі?

Невдовзі померла і Софія-Августа-Фредеріка, відома як Катерина 2, від статевих стосунків з конем, який їй щось виворотив. Офіційною версією було, що вона розчавила своєю масою нічну вазу і сильно поранилась у причинному місці. Проте, як ми пам’ятаємо, в неї був стульчак з польського трону. Раніше страшною смертю від відгнивання статевого органу помер Петро. Його крики кілька місяців доносились далеко за межі паласу...

   

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma