Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2020-01-06 15:18:50 eye-2 11359   — comment 6

Мусора Авакова заковують у кайдани українця за питання до російської пропагандистки у Києві (Відео)

Ось і дочекались, друзі. Тепер, коли у Київ завдяки режиму Зеленського спокійно приїжджають російські пропагандисти, що є у Миротворці, абсолютно спокійно збирають купу ватників у центрі міста, а коли українець намагається отримати відповідь про незаконне відвідування окупованого українського Криму, то  натовп вати погрожує вбивством, а мусора Авакова натягують кайдани викручуючи руки та забирають у відділок не російську пропагандистку, порушника законів України - а українського громадянина!

Поліція наділа кайданки на нашого активіста Leo Ovcharenko і повезла у відділок, перед тим влаштувавши публічне "лінчування" на колінах. Є інформація, що затримали ще одного активіста.

Леонід із друзями всього лише прийшов на зустріч із російською блогеркою, ексжурналісткою пропагандистського каналу "Россия" Олександрою Мітрошиною, щоби запитати, чому вона незаконно відвідувала Крим.

Спочатку "правоохоронці", яких викликав сам активіст, наполегливо протиправно вимагали, щоби той вийшов. А потім - узяли його в наручники та поставили на коліна перед озвірілим натовпом прихильниць блогерки. Один із цих фанів перед тим погрожував убивством активісту.

Затриманого (затриманих) повезли до відділку на вул. Голосіївську, 15. Просимо всіх підтягуватись туди.

Наразі ми уточнюємо наявну інформацію. Відео зі стрімами з виступу Мітрошиної та приїзду поліції дивіться на сторінці Відсіч.

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma