Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2019-11-23 17:01:41 eye-2 4886   — comment 0

МВФ - Зеленський не збирається вирішувати проблему Коломойського та обдурив з ринком землі, тому грошей не буде

Стало відомо, що місія МВФ поїхала з України без результатів. Зеленський та його уряд не збираються розв'язувати проблему з Коломойським та обдурили донорів з ринком землі, про це повідомляє джерело НВ,

Джерело відзначило, що будь-який компроміс з колишніми власниками ПриватБанку неприйнятний."Так, будь-який компроміс неприйнятний, так він підтвердить вплив Коломойського. А якщо воно високо, то високий ризик дефолту і відкату реформ. А якщо так, то навіщо такій країні давати грошей, якщо вони з високою ймовірністю не повернуть? Логічно? »- сказав він.

Але найбільше місію «зачепив обман» щодо ринку землі. Земельна реформа не приймається в тому форматі, як було обіцяно, а іноземців до ринку не допустили. «МВФ розуміє, що це ще гірше, ніж мораторій, так як є ризик що за безцінь землі можуть бути скуплені всім відомими особами. Це не зовсім ринок », - сказало джерело.

Нагадаю, що напередодні візиту місії олігарх Коломойський закликав Україну відмовитися від грошей МВФ і звернутися за фінансовою допомогою до Росії.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma