Enigma Enigma

dvornik_patriot

2020-06-06 06:18:12 eye-2 59   — comment 2

На 2.00 Слухати уважно.

Над важлива тема. Шустер. Тема - Вори в законі. Прийнято ...закон) про ворів в законі. Ініціатор ...Зеля. Творчій вдохновітєль - ...мабуть що Міша. 

Тепер до суті. І без глуму. Знімаю капелюха. Перед Мішою та Зелею. Одна з моїх привілеїв, як центриста, я можу маневрувати серед політичними силами та політиками.

Одна з чудових рис демократії - політична конкуренція,якої не бува в тоталітарній державі. Вірніше вона там є але підпільна та популістична зовні. Підпільно лишень змінюють владу і то не на краще.

Отже- дочекалися. Політична конкуренція,змушує конкуруючи висувати все кращі та кращі опції для народу та країни. 

Тому і Зеля. Треба ж чимось хоч радувати народ,не одними ж зрадами. Цікаво що ЄС та Голос не проголосували. І ...втратили. Це якний промах Пороха та Славка. Бо тут вже трактується як прикривання воровського елементу в Україні.

Навіть знаю чому. Бо влада корумпована а у владі багато є криміналітету. Звичайно що всі вони лобіюють свої закони щоб до них не добралася влада. Тобто - зашморг по трохи затягується.

Зможемо подолати кримінал - країна вийде на нові рейки до керування. Оновиться складом. Оновлена країна зможе конкурувати в світі на рівних,в прийнятті важливих світу законів,щоб не осуватися до країн бананового світу.

Чим мене цікавить цей закон. Не Зелею і не Міхо. Але треба віддати шану. Сакварелідзе теж. Круто. Поважаю.

Тепер до самих ворів. Це низова самоорганізація. Як і дідовщина в армії. Без неї ніяк. Але можливо. Якщо нема держави. То вона навіть і корисна. 

В мене в армії , в роті , дідовщини не було. тільки тому що старшина був проти. Зате вона квітла в сусідніх ротах. Де знущались так що один втяк а інший застрелився. Казати що це ганьба для людства не буду. І так зрозуміло.

Так само - ганьба коли в тюрмі ,вибудовуються свої норми та правила. До дикунства. Яскравим прикладом є фільм - Коні в океані. Сумне явище. Тому - до економічних сторін цього явища. Соціальні та моральні і так зрозумілі.

Напевно ,вори та зеки будуть не задоволені цим законом. Очевидно. Але тут є багато переваг. Для них та і нас усіх.

Бо від суми та тюрми не зарікаються.

Ось про тюрми і мова. Недавно прийняли закон про платні тюрми. Це добре. Навіть мрії продати тюрми-теж добре.

Конкуренція це добре. Але. Як бути тим в кого нема грошей на платну камеру? Й до того ми і так за все платимо. З кишені.

А тут щей за камеру плати кешем. Тому - фінансова сторона тюрем дуже важливо. Коли країна сильна то і тюрми будуть ситі та красиві. 

А сильній країні саме криміналітет і заважає. Бо коли всі крадуть а закон змішаний з ворами то звісно що тоді - самі вори і змушені сидіти в перенаселених камерах та совкових умовах.

Тобто - закон про ворів в законі - ворам і допоможе. Як і іншим. Закон має бути один. Цівільний. А не воровський. "Де сильний слабого тусає та ще і б'є. за те що сила є." (ц.Глібов)

Ще раз. Я не проти воровських законів. общаків тощо. Але це вже в минулому. Має бути. Низова самоорганізація що приносить тюремному та міліціянтам надприбутки. Це корупція та злидні - починаючи з камери та закінчуючи - волею,де чиновники теж живуть законами джунглів- чим більший джип -тим круче пацан.

Всі ці круті справи обидлячують самих пацанів. Бо їздити на джипах приходиться по розбитих дорогах або тікати за кордон лишивши матір з  домівкою ,яку любиш але нічого зробити не можеш. Можеш. Якщо захочеш.

Якщо замість фені та блатняка будеш вивчати закони власної країни та брати участь в її житті.

Отже - на 2.00 - тема Вори в Законі.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma