Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2020-06-17 07:23:19 eye-2 3550   — comment 2

На Банковій російські тітушки Шарія та Азарова відпрацьовують свої гроші (Відео)

Сьогодні,17 червня, російські окупанти звезли під Офіс президента у Києві десятки автобусів найманих тітушок для організації так званої "акції захисту російськомовних". Все, як у 2014 році, коли росіяни окупували Крим та Донбас, сценарій не змінюється - за російські гроші наймаються бойовики та масовка, що при підтримці мусорів намагаються розхитати ситуацію у конкретному місті. Влада Зеленського віддала наказ поліції охороняти російських посіпак. П'ять!! кордонів мусорів, як мусора в Одесі 2 травня 2014, прикривають тих, кого привезли на російські гроші у центр Києва. До 500 осіб, вишколені горлопани, істеричні накрутки як перед гоп-стопом в підворітті, легко впізнавані тітухани розбиті по десяткам. До огиди нагадує погроми в Донбасі ...

Саме це сьогодні спостерігаємо на Банковій. Але на відміну від 2014,сьогодні вони загортаються не у прапори росії, а у прапори України. Але сутність посібників окупантів від цього не змінюється - тільки картинка.

Нагадаю, злочинець та втікач, поплічник Януковича Азаров відкрити закликає всіх ворогів України на цю "акцію" сьогодні, тому сумніви за чиї гроші та за чиїм наказом це організовано - зайві.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma