Enigma Enigma

Відсіч

2019-09-10 11:45:12 eye-2 2955   — comment 0

На каналі 1+1 одіозного Андрія Портнова вже називають «правозахисником».

Того самого Портнова, який був заступником голови Адміністрації президента-зрадника Януковича. Того самого Портнова, який втік з України одразу після розстрілів на Майдані та втечі самого Януковича. Віза «правозахисника» Портнова стоїть на диктаторських законах 16 січня і саме Портнова називають ініціатором цих законів. Також Портнов обґрунтовано підозрювався у державній зраді та юридичній підтримці анексії Росією Криму.

Як відомо, Портнов є другом голови ОПУ Зеленського та юриста Коломойського Андрій Богдана. На нещодавніх виборах Портнов активно підтримував Зеленського і після його обрання СБУ поквапилася закрити справу щодо держзради Портнова, а сумновідомий Печерський суд Києва задовольнив позов Портнова «про захист честі й гідності» та постановив стягнути з бюджету України 7 млн на користь Портнова (рішення виніс «славетний» суддя Вовк). Крім того, у ЗМІ наявна інформація, що Портнов разом з Медведчуком був присутній на підписанні газових контрактів Путіна-Тимошенко і причетний до їх написання.

Раніше «правозахисником» Портнова називали тільки відверто прокремлівські видання типу Страна.юа. До речі, у 2018 р. головний редактор Страна.юа, рашист Гужва та найбрехливіший «журналіст» 1+1, клінічний українофоб, а нині – депутат від партії «Слуга народу» Дубінський зустрічалися з Портновим у Відні. А тепер і 1+1 олігарха Коломойсько все менше приховує свою антиукраїнську суть і скоро захлинеться у власній хуцпі. Ганьба каналу 1+1 та «журналістам», що там працюють на ворога.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma