Enigma Enigma

Alex Tkach

2020-01-01 16:00:27 eye-2 445   — comment 5

На котів у цьому році чекає велика робота

За два дні до Нового року, який є роком пацюка (криси, московитською) за китайським календарем, я зустрів живого пацюка, що біг вулицею серед білого дня та ще й перед очима товстого пухнастого кота. Кіт з цікавістю спостерігав за пацюком, але гнатися  за ним не збирався. Якщо коти пацюків не ловитимуть, – так і до біди недалеко. Для довершення алегорії не вистачало ще зеленої (чи то жовтої) свині – за тим же китайським календарем символу 2019 року. Але свині просто так по вулицях столиці не бігають, вони всі сидять – у Верховній Раді. Їх там тепер більшість у порівнянні з людьми.

Ще послухав Ірину Фаріон "Не обмін – а ОБМАН! Ірина Фаріон про обман у стилі 95 кварталу".

– Вважаю, що Українська держава реально перестала існувати завдяки Вові Зеленському. – Сказала вона. 

– Гаразд! – Подумав я: Якщо пані Фаріон стверджує, що саме зараз Українська держава перестала існувати, то нарешті вона зрозуміла, що все-таки за часів Порошенка Українська держава існувала.

А от і не вгадав! Бо пані Фаріон, продовжуючи, вказала на головного винуватця падіння Української держави – на Порошенка.

Я не втримався й прокоментував:

"Ідіотка. Досі Порошенко – перший ворог. Не Порошенко, а ви. Зробили це разом".

З Новим роком! Нехай безумство обходить Україну стороною. І стережімося московитських щурів (вони ж пацюки). На котів у цьому році чекає велика робота. Біда, якщо коти ліниві!

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma