Enigma Enigma

Vadim Omelchenko

2020-06-19 08:09:56 eye-2 2546   — comment 0

На окупованій Луганщині критична ситуація по виплаті зарплат шахтарям

На окупованих гібридними російськими військами територіях Донецької та Луганської областей тривають протести шахтарів.

У свою чергу, крім звичайних робітників, до бунтів на шахтах приєдналися і небайдужі жителі «вільних республік». Про це повідомляє видання Інформаційний навігатор.

Варто зазначити, що гірниками вже неодноразово направлялись відкриті листи на ім'я так званого голови «ЛНР» Леоніда Пасєчніка із вимогами вирішити проблеми із виплатою заробітних плат на шахтах.

Але нещодавно у відкритих джерелах було опубліковано інше звернення - від так званого «Комітету визволення Донбасу».

В ньому анонімні автори звертають увагу на катастрофічну ситуацію із заборгованістю по зарплаті шахтарям невизнаної «ЛНР» і тяжке становище тисяч сімей шахтарів, які немає за що годувати дітей.

У свою чергу, цинічні обіцянки так званого «керівництва» так званої «ЛНР» погасити борги перед шахтарями чотирьох страйкуючих шахт, притягнути до відповідальності винних у розкраданні коштів, а також припинити переслідування шахтарів і членів їх сімей виконані не були.

У зв'язку з цим, так званий «Комітет визволення Донбасу» зажадав від Пасічника в найкоротші терміни оприлюднити через засоби масової інформації план вирішення кризи, що склалася. Якщо ж цього не буде зроблено, шахтарі продовжать страйк.

Що найцікавіше в цій історії, так це те, що «Комітет визволення Донбасу» пригрозив звернутися до Організації Об'єднаних Націй (ООН), Організації з безпеки і співпраці в Європі (ОБСЄ) та Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) з проханням вплинути на ватажків так званої «ЛНР».

Але всі чудово розуміють, що маріонеткова влада в ОРДЛО нічого не вирішує без Москви. Дуже прикро, що всі ці люди страждають через те, що були втягнуті Росією в авантюру «русскава міра»… Тепер от живуть у «вільних» і «незалежних» республіках… Зате без «Біндер».

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma