Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2019-11-03 17:15:29 eye-2 3064   — comment 18

На окуповану українську землю приїхав депутат Держдуми РФ інспектувати відступ ЗСУ

Я розумію, для Зеленського це буде несподіванка, але російські окупанти розвели його та його команду як лоха. Як завжди, до речі.

Сьогодні, у Золоте приїхав  депутат російської Держдуми Олексій Журавльов, який не має відношення ні до ОБСЄ, ні до СЦКК, але має відношенні для тих, хто окупував українську землю. Він спокійно "інспектує" разом з ОБСЄ, як саме проходить "розведення" Зеленського, тобто одноосібний відступ ЗСУ.

Посібники окупантів розказують, що російський чиновник зміг “на власні очі побачити як виконуються умови перемир’я на Донбасі”.

“Я зміг переконається, що на даний момент всі умови дотримуються”, – повідомив Олексій Журавльов на своїй сторінці у ФБ, де разом з цим виклав фото "незалежних" від РФ ОБСЄ.

І не один "незалежний" спостерігач від ОБСЄ проти цього не протестує. Ось така реальність, яку втулил українцям Зеленський. Нам розповідають  про розведення під контролем ОБСЄ, а насправді - це звичайне продовження окупації та гібридної агресії, прикрите гарними словами та мовчазною згодою міжнародної спільноти. І ніхто крім нас, нам не допоможе...

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma