Enigma Enigma

Ярослав Бондаренко

2019-09-23 16:20:23 eye-2 1194   — comment 0

На підвалі днр сєпари прострелили дупу "своєму". Відео

Ще один веселий екземпляр попався нам з Ігорем Савчуком і як завжди з ексклюзивною історією.

Житель Старобешеве потрапив до сепарів на підвал, за те, що нібито був в стані алкогольного сп'яніння. Але підвал - НЕ отрезвітель, а садисти ДНР - не лікарі з крапельницями ..

Даного товариша тримали там три доби, знущалися і морально і фізично, били, як розповідав - дуже боляче, а не вірити - немає ніяких причин, так як товариша ми прийняли з простреленою дупою і зубами що хитаюлися.

Дірки на «булках» 5-ї точки - це був «дембельський акорд» камер тортур за зайві випиті «100 грам» від проросійських і місцевих терористів, які перед тим як випустити, поставили громадянина до стінки і з 3-х метрів засаджували йому в дупу гумові кулі.

Вилазячи з камери, ненавіснік "Укропів", житель Старобешеве зрозумів, що "гірше" ненависних "Укропів", яких ніколи не бачив в очі, ще існують і «свої», рідні виродки.

Добравшись додому, громадянин зрозумів, що ДНР - це не казка, і маханув пляшку горілки, що б якось приглушити біль, зібрав монаткі, стрибнув у маршрутку і помчав на ПМЖ до родичів в Бердянськ.

Громадянин був виявлений в маршрутці, поводився неадекватно, весь час стрибав з ноги на ногу (ніхто тоді не знав, що у нього жопа прострелено і це від болю) і у відповідь на питання нахамив бійцям ВСУ.

Після короткого діалогу ми покликали лікаря батальйону з позивним «ДОК», який напхав потерпілого корисними вітамінами і заклеїв дірки від куль.

Далі був довший і цікавий діалог, після якого у громадянина настало прозріння і він вирішив залишитися і добровільно допомогти Українській армії.

Більше відео на моєму каналі —  Підписатись на мій канал youtub

Ще відео по темі:

 

— Ярослав Бондаренко

Підписатись:
Сторінка в facebook

Сторінка в twitter

Мої дошки в pinterest

Мій персональний сайт  #Бондаренко.live

#Волноваха #АТО #ООС #СБУ #МВС #Донбас #лнр #днр

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma