Enigma Enigma

Микола Мединський

2019-10-05 15:02:40 eye-2 3003   — comment 0

НА РІДНІЙ НЕ СВОЇЙ ЗЕМЛІ

НА РІДНІЙ НЕ СВОЇЙ ЗЕМЛІ

У випадку затвердження Верховною Радою, ухваленого кабінетом міністрів законопроекту про “Земельну реформу в Україні та відкриття ринку землі”, ми всі ризикуємо опинитися гостями НА РІДНІЙ, НЕ СВОЇЙ ЗЕМЛІ.

Торгівля землею, це торгівля майбутнім держави та народу, тобто продаючи землю, ми свідомо відмовляємося від подальшого існування у майбутньому як суверенної держави, та корінного, пануючого народу загалом.

В Україні, злочинці, всіма правдами і неправдами прориваючись до влади, розікрали вже все що можна було розікрасти, спродали чи “дали в оренду” все що можна було спродати.

Зараз єдине на чому ще можна нажитися це ЗЕМЛЯ.

І як липка, до нитки обідраний Український народ, вимушено мандруючи по чужих країнах на зарібках, живе однією мрією, це повернення на РІДНУ ЗЕМЛЮ.

Дає сили кожному Українцю думка про те, що прийде час, і ми зуміємо породити справжню Українську владу, і тоді розбудуємо і утвердимо гідне життя нашого народу в Українській державі.

Але у випадку утвердження даного закону, цього вже не станеться ніколи. Адже і земля, і надри та всі багатства України, разом із безцінним чорноземом, ставатимуть власністю чужинців та іноземних корпорацій.

Гігантськими темпами відбуватиметься руйнація будь якого національного виробника чи підприємця, котрий не зможе вистояти у боротьбі із світовими фінансовими гігантами, масово почнуть зникати малі та середні українські фермерські господарства.

Це фактично перетворення на сировинний придаток для “сильних світу цього”, це економічна капітуляція.

І тоді Українська держава просто перестане існувати, ні, можливо вона залишиться за назвою, але зникне за суттю.

Це вже буде Україна без українського народу, без української економіки, без української культури. Це буде або земля певної імперії, або територія бізнесових корпорацій.

А доля повільно зникаючого Українського народу, полягатиме в ролі “вічного заробітчанина” по інших країнах, де внаслідок асиміляції почнеться злиття із місцевими народами, як це вже відбувалося із Українцями в міграції.

Або, загнані у своєрідні “резервації“, як свого часу індіанці в Америці, вимиратимуть на невеличких клаптиках батьківської землі, чи свого бізнесу.

І якщо зараз, під час збройної анексії росією нашої землі, ми маємо союзників, це Америка, Європа. То під час “анексії економічної”, коли, із точки зору кримінального кодексу, Українська влада цілком “законно” виставить на аукціон Україну, у нас не буде союзника жодного.

Адже:-Згідно законодавства не буде присутній злочин, відповідно відсутня підставова причина надавати підтримку.

По друге:- На цілком законних підставах, придбати ласий шматок України, навряд чи хтось відмовиться, навіть із наших теперішніх союзників. Тож як бачимо піднятий шум із формулою Штайнмаєра має абсолютно іншу ціль.

А саме:- Відвернути увагу суспільства, і “пропихнути” законопроект про “Земельну реформу в Україні та відкриття ринку землі.”

Це фактично дасть змогу не тільки здати Донбас, але і вигідно продати, у прямому розумінні цього слова, всю Україну.

PS: Запевнення уряду про те що іноземці не зможуть купляти землю, навряд чи зможуть заспокоїти.

Адже у нас навіть безхатченки умудряються володіти цілими фірмами та нерухомістю.

НІ - формулі Штайнмаєра !

НІ - законопроекту про “Земельну реформу в Україні та відкриття ринку землі”

НЕ ДОЗВОЛЬМО !

ПРОТЕСТУЙМО !

БОРОНІМО УКРАЇНУ !

капелан Микола Мединський 05.10.2019.

---------

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma