Enigma Enigma

Интересности

2021-12-06 15:23:32 eye-2 4011   — comment 0

На що в Польщі можуть розраховувати українці: відгуки про працевлаштування

Відгуки про роботу в Польщі: форуми. З чого починати пошук вакансій, відгуки про агентства з працевлаштування. Як правильно вибрати місце праці. Основні пропозиції: посади в теплицях.

Коли людина задається ціллю знайти роботу за кордоном, то виникають питання: яку країну, місто вибрати, на що звернути увагу, які важливі моменти слід врахувати? Якщо у вас є спеціальність і хочете працювати відповідно, необхідно з'ясувати наскільки вона має попит в цій державі. Якщо немає кваліфікації та досвіду, то можна шукати будь-яку посаду за бажанням, з урахуванням власних фізичних сил і здоров'я. Важливо враховувати відгуки про роботу в Польщі. Подивитись свіжу інформацію, пропозиції від прямих роботодавців або агенцій з працевлаштування можна на сайті https://infoza.top/uk/jobs.

Перш ніж їхати за кордон, слід визначитися з місцем майбутньої діяльності. Для цього треба звернути увагу на певні фактори:

 • попит на спеціальність;
 • рівень зарплати після відрахування податків;
 • специфіку держави, клімату, культуру, мову.

Переглянути відгуки тих, хто працював, або знайти реальні пропозиції можна на форумі 2021 робота в Польщі. Щоб підібрати посаду, необхідно отримати дозвіл на працевлаштування. Оформлення візи займе деякий час. Але Польща, належить до держав, які відкрили Шенген, що дозволяє українцям працювати без візи, маючи тільки біометричний паспорт і дозвіл на роботу. Запрошення на вакансію оформляє роботодавець. Якщо є бажання зупинитися у столиці є сенс звернутися до будь-якого агентства з працевлаштування у Варшаві.

Як правильно вибрати місце роботи: самостійно або через агентства

Працевлаштування в Польщі стане реальністю, якщо підготуватися і визначити для себе основні позиції:

 • режим роботи: скільки годин займає діяльність, які обов'язки за посадовою інструкцією, як враховуються вихідні, свята, надається відпустка;
 • зарплата – повинна бути офіційно зафіксована в контракті, оплата погодинна;
 • досвід, наявність освіти, володіння мовами – показники, які істотно впливають на вибір посади, рівень оплати праці та можливість кар'єрного росту.

Офіційне працевлаштування в Польщі для українців цілком реальне. Досить визначитися з напрямком, оцінити свої можливості, зібрати і подати необхідні документи. Вигідно долучити до пошуку відповідної посади агенції працевлаштування в Польщі. Вони мають досвід, володіють інформацією. Обрати фірму можна за топом https://infoza.top/uk/companies.

Вакансії роботи в Польщі: відгуки про роботу в теплицях

Форум про роботу в Польщі доводить, що роботодавці цінують кваліфікованих мулярів, теслярів, арматурників, зварювальників, водіїв. Дуже багато пропозицій на посади прибиральників, вантажників, фасувальників. Найбільш цікаві відгуки на сайті https://infoza.top/. Вакансії, що вимагають фізичних сил, залишаються як і раніше затребувані. Найпопулярніші, хоча і фізично важкі посади, пропонують поляки чоловікам і жінкам на полі, в теплиці. Відгуки про сезонну роботу за кордоном, хоча і суперечливі, але правдиві. Серед видів діяльності в теплицях актуальні:

 • обробка грядок, догляд за рослинами;
 • збирання врожаю;
 • упаковка, сортування зелені, овочів, фруктів.

В цілому відгуки про роботу в Польщі на теплицях позитивні. Робітники визначають переваги такої діяльності:

 • хороші умови праці, в приміщенні завжди підтримується оптимальна температура (12-18 градусів тепла), а процес не залежить від погодних явищ;
 • висока оплата праці: за перші години кожен отримує від 10 до 20 злотих, при бажанні можна залишатися понаднормово і отримувати подвійну оплату;
 • можливість працювати протягом тривалого часу, а не сезонно (терміном до 9 місяців на рік).

Влаштовуватися на теплиці можна вже з 18-річного віку без будь-яких обмежень. Відгуки про роботу в Польщі на теплицях з помідорами підтверджують, що всі підприємства автоматизовані, сучасні. Не потрібні спеціальні навички, кваліфікація, необхідно тільки бажання працювати і отримувати хороші гроші.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma