Делікатну переписку сфотографував кореспондент #Букв.

Так, в смартфоні нардепа є два чати зі знайомствами: “Мережа знайомств Мам ..” і “Loveeto”.

І під час голосування Яременко якраз читав анкету 32-річної жінки на ім’я Аліна, яка в анкеті вказала переваги: секс, зустріч, побачення. Також зазначила, що її не цікавлять стосунки.

Потім Богдан Яременко став листуватися з дівчиною, можливо іншою:

Яременко: … умови зустрічі з тобою?

Дівчина: Привіт. Місце твоє. Секс захищений, класика і орал. Анальний – табу. Час – 100 доларів. Дві години – 150. На ніч не залишаюся. Побажання можна.

Фото: #Букви

Варто зазначити, що Богдан Яременко є головою комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва.

У Богдана Яременка є дружина Вікторія і двоє дітей – дочка та син.

Декларація про доходи Яременка відсутня на сайті Національного агентства з протидії корупції.

  • Раніше депутат фракції “Слуга народу” Богдан Яременко заявив, що ажіотаж навколо “формули Штайнмайера” штучно створений Росією. За його словами, Росія хоче послабити позиції Президента Зеленського на майбутніх переговорах в нормандському форматі.
  • Крім того, нардеп заявляв, що узгодження “формули Штайнмайера” не можна розцінювати як капітуляцію України, бо вона “відбулася у вересні 2014 року і лютому 2015 року, коли було підписано Мінські угоди”.
  • Також Богдан Яременко якось зазначив, що бойовики зможуть залишитися в ОРДЛО на час виборів, але за умови, що здадуть зброю.
  • А ще Яременко озвучив позицію, що закон про особливий статус Донбасу буде узгоджуватися з Росією.