Enigma Enigma

Роман РЕВЕДЖУК

2019-11-05 16:39:16 eye-2 3226   — comment 0

#НА_ЗЛОДІЄВІ_ГОРИТЬ_ШАПКА

Або який саме тхір з офісу Петра пише на мене чорнухи.

Пригадуєте мій фото-тролінг порохоботів у зелених трусах та шкарпетках. А потім мені прислали посилання на зливний бачок, куди написали про мене чорнуху. Ось те посилання: https://prportal.com.ua/…/foto-z-durdomu-zhurnalist-pokazav…. Пролиставши скріншоти, я зауважив одну цікаву деталь, яка власне вивела на автора цієї чорнухи. Коли робиш скріни, там лишається маленька іконка профілю на facebook. Це такий собі тхір Володимир Горковенко який створює всякі чорнухи, робить для Петра теплі ванни, а поки той купається в них, пиз.ить партійні гроші. Петро Порошенко коли був президентом, тримав його у АП, аж цілим начальником департаменту. Він там займався тим самим. Навіть козиряв перед колишніми колегами, намагаючись тиском їх змусити робити чорнухи.

Коли Порошенко програв вибори, він його призначив у Нацраду. Тоді це для мене було добрим сигналом. Але мова не про те. Оце чм0, ходить і смердить про мене, придумує яксь історії. От навіть у цій чорнусі, воно пише, цитую: "за нашими даними журналіст Роман Реведжук змінив позицію після того, коли команда Петра Порошенка припинала з ним співпрацю, яка виявилася вкрай неефективною і дуже затратною". Як ви зрозуміли з цитати, воно пише у множині, я так розумію, певно має якесь роздвоєння особистості. Ну а сама інформація, то повний треш. Він би краще написав правду, як я його послав нахер, коли воно хотіло, аби я не критикував Порошенка, то було б хоч людям цікаво.

Я у якийсь період мав з ним спілкування. Він постійно просив порад, особливо у виборчій кампанії, бо у нього рівень інтелекту то "пульт від телевізора". Але то таке. Він гнилий, такому западло навіть дати підзатильника. Але такими чорнушниками, себе оточив Порошенко. Навіть БППшний осередок у Борисполі він очолював. Пигадую, як він мені вихвалявся, що є одним з кращих політтехнологів України, який привів Порошенка у 2014-му на президентський трон. Я довго сміявся з того. Результати очевидні кожен день. Доречі, раз воно там написало про гроші, раджу купити собі на ті гроші цвяхів, які підуть у політичний гріб.

Звісно я поробив скріншоти тої чорнухи, які публікую вашій увазі. Бо той тхір такий фальшивий, що йому вірити - себе не поважати. Там тільки з допомогою детектору брехні і то, якийсь має бути крепкий апарат, аби не зламався. Ох Петро Олексійович, як кажуть свита робить короля. А що може зробити тхір-чорнушник можна лиш здогадуватись.

Пам’ятайте, моя думка завжди альтернативна тій, яку проплатили олігархи і не забувайте підписуватись на мій телеграм та ютуб канали: (t.me/revedzhuk).

Проанонсую, скоро на моєму ютуб каналі (https://www.youtube.com/user/rrevedzhuk) вийде відео, як відмежувати себе від провокаторів на прикладі публічної заяви української діаспори одної з європейських країн.

Роман Реведжук з Roman Revedzhuk.

 · 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma