Enigma Enigma

Владимир Басов

2021-11-19 08:37:40 eye-2 4229   — comment 2

На злодії шапка горить!

У команді Зеленського паніка.

Вони так довго стверджували, що операції з вагнерівцями не було, що й самі в це повірили. А тут нарешті розродилися розслідувачі Беллінгкет і повністю спростували вигадки Єрмака. Саме того Єрмака, який разом із Зеленським, раніше стверджував, що це журналісти все вигадали. І ось вже його помічники почали навперебій доводити, що, виявляється, сам Єрмак ніякого відношення до операцій, які проводять ГУР МОУ, не має. Ну, немає у нього на це ніяких повноважень. Дивно... А якого лайна він тоді коментував раніше цю операцію?

У ОП із задоволенням констатували, що журналісти Беллінгкет не знайшли того, хто "злив" цю операцію ворогові. І тепер "слуги" розпочали свою атаку на українських журналістів та блогерів, які понад рік закликали правоохоронні органи України розслідувати зрив операції.

Для мене абсолютно ясно, що слід розслідувати саме питання провалу операції. Але "слуги зеленського" вважають, що винні не ті, хто "злив" операцію, а ті, хто почав наполягати на розслідуванні провалу операції та став публікувати документи, що підтверджують її проведення. Особливо вони обурені матеріалами, які опублікувала вчора Yanina Sokolova.

Діють "слуги" точно по-Фрейду. А ми знаємо, що злодій саме той, хто найбільше кричить "Тримай злодія!".

Щоправда кажуть, "На злодії шапка горить!"

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma